فلسفی: مردم رئیس جمهوری با روحیه جهادی و مردمی انتخاب کنند
فلسفی: مردم رئیس جمهوری با روحیه جهادی و مردمی انتخاب کنند
نماینده تهران در مجلس با اشاره به اقدامات شهید آیت‌الله رئیسی در طول سه سال گذشته گفت: امیدوارم مردم رئیس جمهوری را انتخاب کنند که مسیر شهید رئیسی را با روحیه جهادی و مردمی ادامه دهد.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به اقدامات شهید آیت‌الله رئیسی در طول سه سال گذشته گفت: امیدوارم مردم رئیس جمهوری را انتخاب کنند که مسیر شهید رئیسی را با روحیه جهادی و مردمی ادامه دهد.

پیمان فلسفی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ویژگی‌های رئیس‌جمهور شهید گفت: شهید رئیسی در طول دوران خدمت در مقاطع مختلف با روحیه مردمی و جهادی کارها را پیش می‌برد که می‌توان ثمره آن را در آستان قدس، قوه قضائیه و در نهایت در ریاست‌جمهوری دید.

وی با اشاره به عملکرد دولت سیزدهم در طول سه سال گذشته گفت: دولت سیزدهم با مدیریت آیت‌الله رئیسی توانست شاخص‌های مختلف اقتصادی را بهبود بخشد که نمونه آن کاهش تورم از ۵۵ درصد به ۴۵ درصد بود. گاهی تورم نقطه‌ای به ۴۳ درصد هم می‌رسید.

این نماینده مجلس راه‌اندازی کارخانه‌جات غیرفعال، اشتغال‌زایی، محرومیت‌زدایی و توسعه بخش کشاورزی و همچنین ارتقا بخش مسکن را به عنوان کارنامه موفق عملکرد رئیس‌جمهور شهید بیان کرد و افزود: در بخش کشاورزی بعد از مدت‌ها به عدد ده و نیم میلیون تن تولید گندم رسیدیم و توانستیم از واردکننده گندم به تولیدکننده گندم تبدیل شده و خودکفایی نان داشته باشیم. ان شاءالله به خودکفایی کامل هم خواهیم رسید.

فلسفی با اشاره به تلاطمات بازار مواد غذایی گفت: بازار مواد غذایی، بهداشتی و کشاورزی فراز و نشیب‌های زیادی داشت و حتی در مقاطعی با افزایش قیمت‌ها به واسطه سیاست آزادسازی و تعبیری مردمی‌سازی در حوزه اقتصاد روبه‌رو بودیم که این اتفاقات با حذف ارز ترجیحی رخ داد و منجر به افزایش نهاده‌های دامی و گوشتی شد. در این شرایط سیاست‌های اقتصادی دولت سیزدهم باعث ایجاد ثبات در بازار محصولات کشاورزی شد که شاهد آرامشی در این بازار هستیم و اینکه مواد غذایی در بازار به میزان کافی وجود دارد.

وی با اشاره به کاهش قیمت برخی اقلام خوراکی گفت: این اتفاقات نتیجه زحمات سه سال گذشته است که به تدریج ظهور و بروز پیدا کرد و وضعیت اقتصادی را در شرایط ثبات قرار داد؛ در این شرایط حادثه غم‌انگیز و غمباری رخ داد که فقدان شهید بزرگوار آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان را شاهد بودیم.

نماینده تهران در مجلس بیان کرد: البته ما خدا را شاکریم که علی‌رغم این حادثه غم‌انگیز خللی در روند فعالیت دولت و کشور با تدابیر رهبری و همت دولتمردان رخ نداد و شرایط اقتصادی در حالت پایدار قرار دارد.

فلسفی با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: امیدواریم شاهد حضور مردم پای صندوق‌های رای باشیم و مردم فردی را انتخاب کند که مسیر آیت‌الله رئیسی و یارانش را با روحیه جهادی و مردمی و متکی به مبنای نظام و همچنین با اولویت‌بخشی به محرومان و مستضعفان ادامه دهد.

وی تاکید کرد: در صورت وجود چنین روحیه‌ای کشور می‌تواند افق‌های بهتری پیش رو داشته و مردم هم شرایط بهتری را در آینده شاهد باشند.