فولاد قهرمان آسیا می‌شود
فولاد قهرمان آسیا می‌شود

سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دوست دارم خیلی زود به مصاف پرسپولیس بروم تا هواداران این تیم را ببینم. به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد افشین قطبی ظهر امروز در نشست خبری باشگاه فولاد خوزستان در اهواز اظهار کرد: بسیار خوشحالم که امروز در ورزشگاه فولاد آره نا حضور دارم. وقتی فیلمی از این […]

سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دوست دارم خیلی زود به مصاف پرسپولیس بروم تا هواداران این تیم را ببینم.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد افشین قطبی ظهر امروز در نشست خبری باشگاه فولاد خوزستان در اهواز اظهار کرد: بسیار خوشحالم که امروز در ورزشگاه فولاد آره نا حضور دارم. وقتی فیلمی از این ورزشگاه برای من ارسال شد بیش از ۱۰ بار آن را دیدم و حتی اشک در چشمانم جمع شد از اینکه می دیدم ما ایرانی ها هم می‌توانیم چنین ورزشگاه مدرنی داشته باشیم.

وی افزود: خوزستان قطب فوتبال ایران است و یکی از دلایلی که من اینجا حضور دارم همین است. فولاد خوزستان نه تنها در ایران که روزی قهرمان آسیا هم خواهدشد چرا که در این ورزشگاه زیبا فولاد باید بهترین بازی‌ها را انجام دهد ضمن اینکه در این صورت همه آسیا خواهند دید اهواز چه ورزشگاه زیبایی دارد.

قطبی با اشاره به اینکه فولاد خوزستان در ۱۴ بازی خود در فصل جاری ۱۵ امتیاز کسب کرده است و این کار ما را برای رسیدن به قهرمانی در مدت کوتاه سخت می‌کند ولی ما تیم را به بهترین مکان ممکن خواهیم رساند. هیچ گاه هیچ تصمیمی را بدون بررسی همه جوانب نگرفته ام و احساس می‌کنم فولاد نیاز دارد که در آن کار بزرگی صورت بگیرد.

سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: در فوتبال حرفه‌ای روحیه مهمترین مسئله است. در دو بازی اخیر تیم فولاد از لحاظ روحی بهتر شد. نکته بعدی این است که باید به تیم نظم و انضباط تاکتیکی بدهیم و سازماندهی‌مان را بالا ببریم. باید در جایی که لازم هست فشار بیاوریم. بازی دوم ما با پرسپولیس است.

قطبی در ادامه با اشاره به دیدار بعدی این تیم مقابل پرسپولیس تصریح کرد: این بسیار سخت است که دو بازی ابتدایی ما مقابل تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی است البته بسیار خوشحال می‌شوم که خیلی زود با پرسپولیس مصاف می‌کنیم و می‌توانم این تیم و هوادارانش را از نزدیک ببینم. امیدواریم که این بازی در ورزشگاه فولادآرنا برگزار شود. فکر می‌کنم اگر فولاد سازماندهی بیشتری داشته باشد و بازیکنان وظایفشان قبل از بازی به خوبی بدانند نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

وی در مورد دستیاران خود در فولاد گفت: تمام کادرفنی تا زمان بازی با تراکتورسازی به کار خود ادامه می‌دهند. دو عضو جدید به ما اضافه خواهند شد. بررسی‌های لازم را تا بازی با تراکتورسازی در مورد تغییرات مدنظر انجام خواهیم داد./منبع مهر