قدردانی رئیس فدراسیون فوتبال از زحمات بازیکنان
قدردانی رئیس فدراسیون فوتبال از زحمات بازیکنان

رئیس فدراسیون فوتبال از زحمات بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال تقدیر و تشکر کرد. به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که دیشب (سه‌شنبه)  به همراه محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون در ضیافت شام اعضای تیم ملی فوتبال حضور داشت، گفت: از زحمات شما در پایان مسابقات انتخابی جام جهانی […]

تاج

رئیس فدراسیون فوتبال از زحمات بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال تقدیر و تشکر کرد.

به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که دیشب (سه‌شنبه)  به همراه محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون در ضیافت شام اعضای تیم ملی فوتبال حضور داشت، گفت: از زحمات شما در پایان مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تشکر می‌کنم و خدمات شما عزیزان را ارج می‌نهم. من به نیابت از جامعه فوتبال از شما تشکر و قدردانی می‌کنم و معقتدم شما برای مردم قابل احترام هستید و باقی خواهید ماند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت‌: ان‌شاء‌الله به زودی اردوهای آماده‌سازی تیم ملی برای دور بعدی رقابت‌های جام جهانی آغاز خواهد شد. هدف همه ما آینده بهتر برای فوتبال ایران است و هیچ فردی نباید آرامش موجود در فوتبال کشور را نادیده بگیرد. همه مجموعه فوتبال استوار و قوی راه خود را برای رسیدن به هدفش ادامه‌ می‌دهد.