قدردانی فرزند آیت‌الله حسن‌زاده آملی از رهبر انقلاب و حضور باشکوه مردم
قدردانی فرزند آیت‌الله حسن‌زاده آملی از رهبر انقلاب و حضور باشکوه مردم
فرزند مرحوم آیت‌الله حسن‌زاده آملی از رهبر معظم انقلاب، مردم شریف آمل، مردم بزرگوار مازندران، شهرستان‌های مختلف کشور، مردم غیور استان‌ها، شاگردان ارزشمند و بزرگوار از قم و سایر شهرها، استانهای دور و نزدیک که در مراسم تشییع و وداع حضور پرشور و کم‌نظیر داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش صبح اقتصاد فرزند مرحوم آیت‌الله حسن‌زاده آملی از رهبر معظم انقلاب، مردم شریف آمل، مردم بزرگوار مازندران، شهرستان‌های مختلف کشور، مردم غیور استان‌ها، شاگردان ارزشمند و بزرگوار از قم و سایر شهرها، استان‎های دور و نزدیک که در مراسم تشییع و وداع حضور پرشور و کم‌نظیر داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا،حجت الاسلام عبدالله حسن زاده آملی گفت: این عالم وارسته نه تنها پدر بنده بود بلکه پدر ملت و جامعه نیز بود، همیشه پدر دلسوز فرزندان است و امروز نه تنها من پدر از دست دادم، بلکه یک جامعه پدری مهربان، دلسوز و خیرخواه را از دست دادند.

وی افزود: روز تشییع پرشکوه و کم‌نظیر حضرت علامه حسن‌زاده آملی در خاطره‌ها خواهد ماند.

علامه حسن‌زاده آملی متولد سال ۱۳۰۷ در قریه ایرا بخش لاریجان شهرستان آمل از فیلسوفان متأله، فقیه، عارف، منجم و مدرس دروس حوزوی است.این عالم برجسته و شهره جهان اسلام در ادبیات، ریاضی، هیئت و… تبحر خاص داشت و به زبان‌های فرانسوی و عربی نیز مسلط بود.

اشعار اثرگذار و جذاب به زبان طبری و فارسی دارد و تاکنون حدود ۱۹۰ اثر از علامه حسن‌زاده آملی به ثبت رسیده است.

علامه حسن‌زاده آملی شنبه سوم مهرماه جاری درگذشت.