اعتراض مسافران درپی قطعی برق در ایستگاه متروی طالقانی
اعتراض مسافران درپی قطعی برق در ایستگاه متروی طالقانی

قطعی برق در ایستگاه مترو طالقانی مسافران داخل ایستگاه را برای لحظاتی دچار مشکل کرد.  عصر امروز در ایستگاه متروی طالقانی برق قطار مترو به مدت ۵ دقیقه قطع شد و موجب اعتراض مسافران داخل در این قطار شد. بنابر این گزارش، پس از قطع شدن چند دقیقه ای برق ایستگاه متروی طالقانی، تمامی برق […]

قطعی برق در ایستگاه مترو طالقانی مسافران داخل ایستگاه را برای لحظاتی دچار مشکل کرد.

 عصر امروز در ایستگاه متروی طالقانی برق قطار مترو به مدت ۵ دقیقه قطع شد و موجب اعتراض مسافران داخل در این قطار شد.

بنابر این گزارش، پس از قطع شدن چند دقیقه ای برق ایستگاه متروی طالقانی، تمامی برق سالن ایستگاه قطع و این امر باعث مختل شدن تردد مسافران داخل ایستگاه مترو شد. همچنین فعالیت پله برقی ها متوقف شد و تمام مسافران با نور چراغ تلفن های همراه خود در حال تردد بودند.

همچنین با قطعی برق ایستگاه مترو، سیستم تهویه داخل قطار نیز از کار افتاد و شرایط بدی را برای مسافران ایجاد کرد.

فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در پاسخ به این سوال که آیا به هنگام قطعی برق سراسری، برق مترو نیز قطع می شود یا خیر، گفت: تا به حال این مشکل رخ نداده است؛ وزارت نیرو و اداره برق استان تهران همواره در مورد تامین برق مترو با ما همکاری داشته اند، چرا که مترو وسیله حمل و نقل عمومی است و به شهروندان خدمت رسانی می کند.

وی در ادامه افزود: تنها در صورتی که نیروگاه اصلی دچار مشکل شود، برق مترو هم قطع خواهد شد. نوبخت با اشاره به الزام صرفه جویی در مصرف برق گفت: به تمامی ایستگاه های مترو و ساختمان های اداری مترو ابلاغ شده است تا در مصرف برق صرفه جویی کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در پایان افزود: این صرفه جویی به نحوی خواهد بود که مسافران در دید خود دچار مشکل نشوند و در مصرف برق نیز صرفه جویی شود./ باشگاه خبرنگاران جوان