قوی‌ترین بالگردها را در اختیار داریم
قوی‌ترین بالگردها را در اختیار داریم
فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز قوی‌ترین بالگردهای خاورمیانه مربوط به ارتش ‌است، گفت: ‌هیچ دشمنی جرئت نمی‌کند که به سرزمین جمهوری اسلامی ایران تجاوز کند.

فرمانده هوانیروز ارتش: ‌قوی‌ترین بالگردهای خاورمیانه را در اختیار داریم / پاسخ سریع ایران به کوچک‌ترین خطای دشمن

به گزارش خبرگزاری صبح اقتصاد، امیر سرتیپ‌دوم یوسف قربانی در مراسم گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس که ظهر امروز در پردیس دانشگاه خوارزمی کرج برگزار شد، اظهار داشت: ایران اسلامی با هدایت‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری یکی از کشورهای قدرتمند دنیاست.

وی افزود: اگر دشمن در مواجهه با ایران  دست از پا خطا کند سریع با واکنش ایران اسلامی مواجه می‌شود.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ایران اسلامی یکی از کشورهایی است که توانایی‌های زیادی در حوزه دفاعی و امنیتی دارد، اضافه کرد: انهدام پهپاد گلوبال هاوک آمریکایی نشان داده قدرت دفاعی ایران به چه میزان است.

امیر قربانی با یادآوری اینکه در زمان انهدام پهپاد گلوبال هاوک، ایران توانایی رهگیری یک هواپیما را هم داشت که از کنار آن عبور کرد، گفت: این اقدام سبب تشکر ترامپ از این اقدام شد، این کارها اقدامات خاصی است که سبب  می‌شود قدرت دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی مشاهده شود.قوی‌ترین بالگردها را در اختیار داریم.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید به اینکه جوانان ایرانی علی‌رغم همه سلایق عاشق رهبری هستند، گفت: داشتن موشک و توانایی دفاعی حق مسلم ایران اسلامی است و هیچ‌کس نمی‌تواند در این حوزه دخالت و ایران را از این امکانات محروم کند.

وی با بیان اینکه امروز قوی‌ترین بالگردهای خاورمیانه مربوط به ارتش جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: در چهار گوشه کشور امنیت صددر‌صد وجود دارد و هیچ دشمنی جرئت نمی‌کند که به سرزمین جمهوری اسلامی ایران ورود کند، چرا که نیروهای مسلح ما همگی آماده و گوش به فرمان ولایت و رهبری هستند.

سرتیپ قربانی با اشاره به اینکه دوران بزن دررو تمام شده است، گفت:  عربستان سعودی چند‌ سال است که یمن را نابود کرده اما دیدید که چگونه با ۲ موشک در آرامکو وضعیت خود و دنیا را به‌هم ریخت.

وی با اظهار اینکه “قدرت ایران اسلامی سبب شده که کشورهای زیادی خواستار مذاکره و حتی عکس گرفتن با رئیس جمهور ما باشند”، عنوان کرد: این موضوع نشان از قدرت جمهوری اسلامی و ولی‌فقیه دارد.قوی‌ترین بالگردها را در اختیار داریم.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز برخی خواسته و یا ناخواسته به‌دنبال فراموش کردن نام شهدا هستند، متذکر شد: حذف نام شهدا از کوچه‌ها و خیابان‌ها کار نفوذی‌ها‌ست.

وی با ابراز اینکه شهدا برکت انقلاب و مایه اقتدار ایران اسلامی هستند، عنوان کرد: باید برای زنده نگه داشتن نام و تبیین جایگاه رفیع آنها به‌خصوص برای نسل جدید برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

  • منبع خبر : تسنیم