قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۴/۲۰
قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۴/۲۰
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۴ هزار و ۶۵۰ ، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۳۵ تومان و قیمت پوند ۱۶ هزار و ۲۶۶ تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز کاری قبل، کاهش یافته است به نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و آزاد با کاهش محسوسی مورد معامله قرار می گیرد.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز قبل ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی‌های آزاد برای فروش به مردم با کاهش نسبت به دیروز ۱۲ هزار و ۸۸۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو نیز در صراف‌های بانکی نسبت به دیروز، ثابت بود و برای فروش به مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان ارزش گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۵۳۵ تومان ارزش گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۲هزار و ۳۸۲ تومان و ۵ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۹۶۳ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۵هزار و ۵۱۸ تومان  برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

همچنین، شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۴ هزار و ۶۶۵ تومان و ۳ ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۴  هزار و ۷۰۰ تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

نوع قیمت
قیمت دلار در صرافی های بانکی ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان
قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۸۸۰ تومان
قیمت یورو ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۳۵ تومان
قیمت پوند ۱۶ هزار و ۲۶۶ تومان
قیمت ارز مسافرتی ۱۴ هزار و ۶۶۵  تومان
قیمت خرید دلار در بانک ها ۱۲ هزار و ۳۸۲ تومان
قیمت خرید یورو در بانک ها ۱۳ هزار و ۹۶۳  تومان
قیمت خرید پوند در بانک ها ۱۵ هزار و ۵۱۸  تومان