قیمت گذاری خودرو باید زیرنظر شورای رقابت باشد
قیمت گذاری خودرو باید زیرنظر شورای رقابت باشد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه قیمت گذاری خودرو حتماً باید زیرنظر شورای رقابت باشد، گفت: پیگیر هستیم که قیمت گذاری در یک جا انجام شود تا بتوانیم کنترلی روی بازار خودرو اعمال کنیم.

به گزارش قوه قضائیه ناصر سراج روز شنبه در حاشیه تجدیدمیثاق مسئولان عالی قضائی با آرمان‌های امام خمینی (ره) در اولین روز از هفته قوه قضائیه در خصوص اقدامات انجام شده برای کنترل قیمت خودرو اظهار داشت: ما هم وزیر را خواستیم و هم خودروسازها را که یک جلسه نهایی بگذاریم و اقدامات خوبی انجام شود.

وی افزود: در رابطه با قطعات داخلی هم در آینده با خودروسازان جلسه خواهیم داشت. باید قیمت گذاری زیرنظر شورای رقابت باشد و پیگیر هستیم که یک جا قیمت گذاری انجام شود تا بتوانیم کنترلی روی بازار خودرو اعمال کنیم.

سراج درباره پاسخ معاون اول رئیس جمهور به نامه سازمان بازرسی کل کشور گفت: پاسخ مثبت است و موافق هستند که این را یک کاسه کنیم و دست مصرف کننده واقعی برسد و اگر دلال‌ها حذف شوند، قطعاً قیمت‌ها این رقمی که الان هست نخواهد بود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با آئین نامه قانون سازمان بازرسی خاطرنشان کرد: آئین نامه خود را در سال ٩٣ نوشته بودیم و اخیراً آیت الله رئیسی موافقت و ابلاغ کرد و با آئین نامه جدید کارمان را شروع کردیم.