مجریان جشن مستقل سینمای مستند
مجریان جشن مستقل سینمای مستند

سام کلانتری رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند گفت: اجرای این جشن را زوج سینمایی کشور رامین حیدری فاروقی و رویا نونهالی بر عهده خواهند داشت.  وی تاکید کرد: این جشن عصر روز شنبه ۱۸ شهریور در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران راس ساعت ۱۹ برگزار می شود و بر اساس برنامه ریزی های […]

مجریان

سام کلانتری رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند گفت: اجرای این جشن را زوج سینمایی کشور رامین حیدری فاروقی و رویا نونهالی بر عهده خواهند داشت.

 وی تاکید کرد: این جشن عصر روز شنبه ۱۸ شهریور در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران راس ساعت ۱۹ برگزار می شود و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این مراسم در طول ۲ ساعت برگزار می شود.

رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند تاکید کرد: طبق شعار اصلی جشن مستقل سینمای مستند که برندگان ما نامزدهای جشن هستند، هدایایی برای نامزدها در نظر گرفته شده است که به آنها تقدیم می شود.

این کارگردان سینمای مستند توضیح داد: تاکید می کنم که این جشن راس ساعت ۱۹ در محل اعلام شده برگزار می شود.

کلانتری در پایان گفت: شرکت ام. اس میراب که در حوزه انرژی های تجدید پذیر فعالیت می کند به عنوان حامی جشن، ما را در این جشن همراهی می کند.

رامین حیدری فاروقی یکی از مستندسازان سینمای ایران و رییس انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند است، همچنین رویا نونهالی به عنوان بازیگر و کارگردان در حوزه سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت می کند.

حیدری فاروقی پیش از این اجرای مراسم رونمایی از تندیس جشن مستقل سینمای مستند را بر عهده داشته است.