محافظت از حریم خصوصی با فایرفاکس
محافظت از حریم خصوصی با فایرفاکس
جدیدترین به روزرسانی مرورگر فایرفاکس یک گام مهم رو به جلو بر می دارد. درواقع این به روزرسانی به کاربران امکان می دهد بهتر از گذشته از حریم خصوصی خود محافظت کنند.

به گزارش واحد علم و فناوری خبرگزاری صبح اقتصاد ابزار گزارش جدید حفظ حریم خصوصی فایرفاکس به شما امکان می دهد کوکی ها ، ردیاب ها و اسکنرها را در سراسر وب مشاهده کنید.”محافظت از حریم خصوصی با فایرفاکس ”

اگر در محافظت از اطلاعات خود به صورت آنلاین جدی هستید ، فایر فاکس و مجموعه امنیتی جدید آن متشکل از ابزارهای حفظ حریم خصوصی می توانند هنگام مرور وب سایت ها از اطلاعات شخصی شما محافظت کنند. اکنون به طور پیش فرض ، مرورگر وب موزیلا فایرفاکس برای ویندوز و مک او اس شما را از ردیابی هایی که سابقه مرور شما را جمع می کنند، کوکی های ردیابی متقابل سایت که شما را از سایتی به سایت دیگر دنبال می کند محافظت می کند.

بسیاری از کارهایی که فایرفاکس به نمایندگی از حریم خصوصی شما انجام می دهد در پس زمینه اتفاق می افتد، بنابراین ممکن است متوجهشان نشوید. اما می توانید فواصل زمانی که سایت ها برای ردیابی آنلاین شما فعال شده اند، رهگیری کنید. اغلب وب سایتها سعی می کنند بدون رضایت شما اطلاعاتی راجع به شما جمع کنند. در اینجا نحوه استفاده از گزارش جدید محافظت از حریم خصوصی فایرفاکس آورده شده است.

“محافظت از حریم خصوصی با فایرفاکس”

نحوه استفاده از گزارش حریم خصوصی فایر فاکس

_مطمئن شوید که دارای نسخه Firefox 70 هستید (در صورت نداشتن آن می توانید آن را بارگیری کنید).

_در نوار آدرس ، روی سپر سمت چپ کلیک کنید. (اگر فایرفاکس ردیابهای موجود در صفحه را شناسایی نکند و اگر چیزی را مسدود کند ، سپر به رنگ خاکستری تیره خواهد بود.)

_در منطقه “مسدود شده” ، روی یک برچسب ضربه بزنید تا ببینید دقیقاً کدام ردیاب، کوکی و موارد دیگر فایرفاکس در آن صفحه مسدود شده است تا بتوانند شما را ردیابی کنند.

_به سمت پایین ، به تنظیمات Protection ضربه بزنید تا نحوه محافظت فایرفاکس از شما را کنترل کنید.

_در انتهای صفحه ، روی Show Report ضربه بزنید تا گزارش روزانه ردیابها را ببینید که فایرفاکس مسدود کرده است./انتخاب

  • منبع خبر : ایران آنلاین