محمد درخشان: رئیس فدراسیون جهانی جودو با ادامه پرداخت حقوق مربیان ایران مخالفت کرد
محمد درخشان: رئیس فدراسیون جهانی جودو با ادامه پرداخت حقوق مربیان ایران مخالفت کرد

مشاور سرپرست فدراسیون جودو گفت: رئیس فدراسیون جهانی جودو با ارسال نامه‌ای مخالفت خود را با تداوم پرداخت حقوق مربیان خارجی ایران اعلام کرد. محمد درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مذاکرت خود با ماریوس ویزر، رئیس فدراسیون جهانی جودو برای تداوم پرداخت حقوق آندره و نلیا، مربیان تیم‌های جودو آقایان و […]

مشاور سرپرست فدراسیون جودو گفت: رئیس فدراسیون جهانی جودو با ارسال نامه‌ای مخالفت خود را با تداوم پرداخت حقوق مربیان خارجی ایران اعلام کرد.

محمد درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مذاکرت خود با ماریوس ویزر، رئیس فدراسیون جهانی جودو برای تداوم پرداخت حقوق آندره و نلیا، مربیان تیم‌های جودو آقایان و بانوان اظهار داشت: در اتریش و طی نامه‌ای از ماریوس ویزر درخواست کردم تا مانند یک سال گذشته فدراسیون جهانی جودو حقوق آندره و نلیا را پرداخت کند، که رئیس فدراسیون جهانی اعلام کرد به زودی جواب خود را در این خصوص خواهم داد.

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته ویزر با ارسال نامه‌ای پاسخ منفی خود را در این خصوص اعلام کرد، اما همچنان دریافت حقوق مربیان خارجی جودو ایران از طریق فدراسیون جهانی جودو را بسته نمی‌بینم. قطعا باز هم با پیگیری و مکاتبات آینده با رئیس فدراسیون جهانی همچنان در این خصوص مذاکره خواهم کرد تا این کار همچنان ادامه داشته باشد.

مشاور سرپرست فدراسیون جودو در خصوص پایان قرارداد اندره و نلیا گفت: یک ماه دیگر از قرارداد این مربیان باقی مانده است، اما در مکاتبه با ویزر از او درخواست کرده بودم تا این مربیان تا المپیک ۲۰۲۰ با فدراسیون جودو ایران تداوم همکاری داشته باشند که با مخالفت او مواجه شد. البته پیش‌بینی من این است که با رایزنی و پیگیری بیشتر همچنان می‌توانیم این پول را از فدراسیون جهانی جودو دریافت کنیم.