مخاطب زیرخاکی را پسندیده است
مخاطب زیرخاکی را پسندیده است
ژاله صامتی بازیگر سریال تلویزیونی «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان ضمن اشاره به برخی نگرانی‌ها بابت تأثیر حواشی بر پخش این مجموعه،‌ از رضایت مخاطبان از قسمت‌های پخش شده سریال گفت.

به گزارش واحد فرهنگی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از سیمافیلم٬ ژاله صامتی بازیگر سریال «زیرخاکی» درباره حضورش در سریال و هم بازی بودن با بازیگران حرفه‌ای سینما گفت: کار با بازیگران حرفه‌ای بسیار جذاب است. بازیگران در این سطح، کارشان را بلدند و کار برایم لذت بخش بود. پیش‌تر با آقای حجازی‌فر همبازی نبودم اما کار با ایشان برایم تجربه خوبی بود. با آقای جمشیدی پیش‌تر تئاتر و فیلم کار کرده بودم، زوایای بازی او را می‌شناختم و به همین دلیل به زبان مشترک در بازی رسیده ایم.مخاطب زیرخاکی را پسندیده است”

بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره قسمت‌های پخش شده سریال گفت: تاکنون سه قسمت از سریال پخش شده است بازخوردها و نظرهایی که می‌رسد نشان می‌دهد خدا را شکر مخاطب کار را پسندیده و با سریال ارتباط برقرار کرده است. به نظرم در ادامه هم سریال می‌تواند مخاطب را با خود همراه کند زیرا کار بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

وی درباره نقش خود توضیح داد: من نقش پریچهر را بازی کردم و برای ایفای آن تمام تلاش و توانم را به کار بردم، تا ببینیم مخاطب چه قضاوتی درباره آن خواهد داشت.

صامتی درباره حواشی اخیری که برای سریال پیش آمد گفت: خدا را شکر سریال پخش شد چون ما همه نگران بودیم. افراد از من جویا بودند که سریال چه سرنوشتی خواهد داشت و من جوابی نداشتم. این که به خاطر خطا، صحبت و یا رفتار یک فرد تمام افراد مورد مواخذه قرار بگیرند و زحمات یک عده زیر سوال برود بسیار سخت و طاقت‌فرساست.

وی در پایان اظهار کرد: جدای این که چقدر رفتار یا کردار فرد غلط است و چقدر درست، اما در این موقعیت‌ها تر و خشک با هم می‌سوزند. حاصل ۲ سال تلاش افراد به خاطر یک رفتار سلیقه‌ای تحت تاثیر قرار می‌گیرد. خدا را شکر در این موضوع درایت شد و سریال پخش شد. از کامنت‌هایی که به من می‌رسد متوجه شدم مخاطب پیگیر پخش سریال بود. امیدوارم برای لحظاتی بیننده تلویزیون حالش خوب باشد.

  • منبع خبر : مهر