مدیریت جنگ اقتصادی
مدیریت جنگ اقتصادی
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت:آن‌هایی که سرمایه‌های خود را از کشور خارج می‌کنند بزرگترین‌ خیانت را علیه مردم انجام می‌دهند.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی  دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا  که در حاشیه نشست واکاوی عملیات ثامن الائمه (ع) که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در چهل‌سالگی دوم انقلاب و دفاع مقدس جوانان به چه موضوعاتی باید توجه کنند، توضیح داد: به جوانان عزیز می‌گویم این ۴۰ سالی که گذشت، پدران و برادران شما از این انقلاب، ملت و امنیت ملی کشور به خوبی دفاع کردند و این باعث شده تا ارزش‌ها، آرمان‌ها و استقلال ملی ما حفظ شود.”مدیریت جنگ اقتصادی”

وی افزود: برای همین از جوانان می‌خواهم که مؤلفه‌های قدرت ملی کشورمان اعم از مؤلفه‌های اقتصادی، جغرافیایی وتاریخی و دیگر موارد را که ما به‌عنوان منابع و عوامل قدرت ملی می‌شناسیم، خوب تشخیص دهند.ما کشوری هستیم که انقلاب و دفاع مقدس آن در جهان بی نظیر است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تأکید کرد: ما در جنگ تحمیلی زمانی به پیروزی رسیدیم که امام (ره) توانست مردم را در برابر دشمن بسیج کند؛ یعنی بدون بکارگیری توان مردم در صحنه جنگ، به پیروزی نمی‌رسیدیم؛ برای همین اکنون هم که جنگ اقتصادی است، دولت به تنهایی نمی‌تواند در این جنگ پیروز شود بر این اساس برای پیروزی در جنگ اقتصادی، نیازمند حضور مردم و انسجام و وحدت گروه‌های سیاسی هستیم.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا یادآور شد: آن‌هایی که سرمایه‌های خود را از کشور خارج می‌کنند بزرگترین‌ خیانت را علیه مردم انجام می‌دهند. اگر امروز ملت و حکومت، وحدت و انسجامی را که در زمان انقلاب و دفاع مقدس داشتند، حفظ کنند، اساس پیروزی ما در هر جنگی خواهد بود.”مدیریت جنگ اقتصادی”

  • منبع خبر : ایسنا