مسعود شجاعی: در فوتبال ایران همه می‌خواهند امتیاز بگیرند/ باور کنید وقت تلف نکردیم
مسعود شجاعی: در فوتبال ایران همه می‌خواهند امتیاز بگیرند/ باور کنید وقت تلف نکردیم
سرمربی هوادار پس از پیروزی مقابل گل‌گهر گفت: شرایط فوتبال ایران به گونه‌ای است که همه می‌خواهند امتیاز بگیرند. تیم ما هم مستثنی نیست اما من دنبال این هستم که خوب امتیاز بگیریم. ما همین الان هم این بی‌رحمی را دیده‌ایم. خیلی از بازی‌ها را از دست داده‌ایم.

سرمربی هوادار پس از پیروزی مقابل گل‌گهر گفت: شرایط فوتبال ایران به گونه‌ای است که همه می‌خواهند امتیاز بگیرند. تیم ما هم مستثنی نیست اما من دنبال این هستم که خوب امتیاز بگیریم. ما همین الان هم این بی‌رحمی را دیده‌ایم. خیلی از بازی‌ها را از دست داده‌ایم.

به گزارش ایسنا، مسعود شجاعی، سرمربی هوادار پس از پیروزی یک بر صفر امروز (جمعه) هوادار مقابل گل‌گهر درهفته بیست‌سوم لیگ برتر فوتبال گفت: پیش‌بینی‌می‌کردم بازی قشنگ‌تر شود. بازی در نیمه‌اول خوب پیش‌ می‌رفت اما نیمه دوم باب میلم نبود. فکر می‌کنم باد کمی بازی را خراب کرد. گفتیم شاید باد در نیمه دوم کمتر شود تا کیفیت بازی بالاتر برود. نیمه اول باز بهتر بود اما نیمه‌دوم به گونه‌ای شد که شما دیدید دروازه‌بان کاشته می‌زد برمی‌گشت و به اوت می‌رفت. فکر می‌کنم این دلیلی قوی بود که بازی کیفیت لازم را نداشته باشد چون تیم گل‌گهر تیم خوبی است و تیم ما هم تا دقیقه آخر فوتبال بازی می‌کند.

او در واکنش به اینکه تیم مقابل اعتقاد داشت تعویض‌هایش برای وقت‌کشی بود، گفت: تا روزی که در فوتبال هستم امکان ندارد چنین چیزی از من بشنوید یا از تیم من ببینید، باور کنید یونس شاکری مصدوم شد. نمی‌توانید صحنه قبلش را نگاه کنید یونس در خط دفاع گفت نمی‌توانم. داریوش شجاعیان مصدوم شده بود و خودش گفت نمی‌توانم تعویضم کنید. محسن سفیدچقایی هم همینطور. محسن را صدا کردم گفتم اگر می‌توانی خودت پاشو.

او ادامه داد: تیم گل گهر زمان لازم داشت و یک ثانیه هم برایش یک ثانیه بود، شاید اگر ما هم بودیم ناراحت می‌شدیم و اعتراض می‌کردیم  اما باور کنید هیچکدام عمدی نبود.

شجاعی با بیان اینکه “روی فلسفه و عقیده‌ام هستم و عوضش نمی‌کنم و تا اخراجم هم روی عقیده ام باقی می‌مانم” تاکید کرد: به نظرم اگر اشتباه هم کنم بهتر است آدم روی عقیده‌ای که دارد بماند. می‌دانم که شرایط فوتبال ایران به گونه‌ای است که همه می‌خواهند امتیاز بگیرند. تیم ما هم مستثنی نیست  اما من دنبال این هستم که خوب امتیاز بگیریم. ما همین الان هم این بی‌رحمی را دیده‌ایم. خیلی از بازی‌ها را از دست داده‌ایم اما خوشحالم که این فلسفه در این مدت کوتاه پیاده شده است  و بازیکنان آنقدر هوش تاکتیکی دارند و از نظر شخصیتی بزرگ هستند که این را بگیرند. از آنها تشکر می‌کنند واقعا انسان‌های درست و حسابی هستند.

او ادامه داد: امروز برای اولین بار مالک باشگاه در بازی بود هر چند از بازی راضی نبودم اما خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم و امیدوارم لذت برده باشند.

شجاعی در مورد اینکه تیمش جایگاه خوبی در جدول به دست آورده گفت: از روزی که آمده‌ام گفتم این تیم را به راحتی بالای دهم می‌کنم. ادعایی ندارم اما با توجه به پتانسیل و شناختی که از بازیکنان تیم و توانایی که دارم مطمئن بودم این اتفاق می‌افتد. از روز اول نگاهمان بود و از سبک فوتبالمان مشخص بود. اگر فقط دنبال امتیاز گرفتن و ماندن در لیگ بودیم همینجوری بازی می‌کردیم اما از روزی که آمدیم فلسه‌مان فوتبال زیبا بازی کردن و امتیاز گرفتن بود. الان هم می بینید که بچه‌های ما از جان مایه می‌گذارند و زحمت می‌کشند. امروز دید بچه‌هایی که سن‌های بیشتری دارند. از جان و دل مایه گذاشتند و کیف می‌کردم.

او در واکنش به اینکه مربی گل‌گهر گفته داوری به نفع هوادار بوده است، گفت: آقای اوزونیدیس مربی من بوده و آنقدر دوستش دارم که اگر توی روی من می‌گفت هم ناراحت نمی‌شدم. برایش احترام قائلم. او باعث شد به یونان بروم. داوری نکته تاثیرگذاری نداشت. شاید او از نتیجه ناراحت بوده است. به او حق می دهم اما قبول نمی‌کنم که  داوری بد بوده است.