مسکن مهر پردیس نیازمند نگاه اورژانسی است
مسکن مهر پردیس نیازمند نگاه اورژانسی است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، گفت: از وزارت اقتصاد و معاون اول رئیس جمهوری پیگیریم تا تخصیص اسناد خزانه به مسکن مهر پردیس با نگاهی اورژانسی‌تر دیده شود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، سید فرید موسوی در نشست بررسی مسائل مسکن مهر پردیس با حضور وزیر راه و […]

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، گفت: از وزارت اقتصاد و معاون اول رئیس جمهوری پیگیریم تا تخصیص اسناد خزانه به مسکن مهر پردیس با نگاهی اورژانسی‌تر دیده شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، سید فرید موسوی در نشست بررسی مسائل مسکن مهر پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: پردیس شهر استانداری نیست که بخواهیم با خط‌کش‌های عادی به مسائل آن توجه کنیم. این شهر با موضوعات مختلفی از جمله محیط زیست، آب و … مواجه است و میانگین آب مورد نیاز اینجا از میانگین آب کشوری بالاتر است.

وی با بیان اینکه شورای عالی معماری و شهرسازی باید نگاه دوستانه‌تری برای محدوده این شهر داشته باشد، تصریح کرد: از وزارت اقتصاد و معاون اول رئیس جمهوری پیگیریم تا تخصیص اسناد خزانه به مسکن مهر پردیس با نگاهی اورژانسی‌تر دیده شود.

این نماینده مجلس همچنین از وزیر راه و شهرسازی خواست اختیار ویژه‌ای به شرکت عمران شهرهای جدید بدهد تا بتوان با پیمانکاران متخلف مسکن مهر برخورد شود.

موسوی گفت: ما مشکل پیمانکاران را می‌دانیم اما برخی از آنها مشکلات را به مردم منتقل می‌کنند لذا باید از سران سه قوه برای این کار کمک گرفته شود.

به گزارش تسنیم، وزیر راه و شهرسازی در این نشست، با این درخواست مخالف کرد و گفت: پیمانکاران گرفتار شده‌اند و باید با نگاه مسلمانی به آنها توجه کنیم.