احتمال مصدوم شدن ملی‌پوشان پرسپولیس باتوجه به فشردگی بازی‌های ملی
احتمال مصدوم شدن ملی‌پوشان پرسپولیس باتوجه به فشردگی بازی‌های ملی

کادر فنی پرسپولیس نگران است ملی پوشان این تیم با توجه به فشردگی بازی‌های ملی و باشگاهی دچار مصدومیت شوند. علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سید جلال حسینی، وحید امیری و مهدی طارمی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس هستند که بلافاصله پس از دیدار سه شنبه هفته جاری تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه به جمع شاگردان […]

پرسپولیس

کادر فنی پرسپولیس نگران است ملی پوشان این تیم با توجه به فشردگی بازی‌های ملی و باشگاهی دچار مصدومیت شوند.

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سید جلال حسینی، وحید امیری و مهدی طارمی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس هستند که بلافاصله پس از دیدار سه شنبه هفته جاری تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه می شوند تا به تبریز رفته و مقابل گسترش فولاد تبریز بازی کنند.

سرخپوشان پایتخت سپس به ابوظبی می روند تا دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الاهلی عربستان انجام دهند. فشردگی برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، سرمربی این تیم را نگران مصدومیت ملی پوشان خود کرده است.

از این رو کادر فنی پرسپولیس تصمیم دارد شرایط بدنی ملی پوشان خود را پس از بازگشت از اردوی تیم ملی فوتبال ایران بررسی کرده و سپس اجازه حضور در بازی پیش روی این تیم مقابل گسترش فولاد را بدهند.