جمعه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۸ Friday, 20 September , 2019
  • رونق تولید ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

    رونق تولید

    دغدغه رهبر انقلاب که در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عنوان شد منوط به تحول و راه‌اندازی کارخانه‌های کاغذ و توانمندسازی آنهاست که با فعالیت کارخانه‌های کاغذسازی در کشور- شاهد رونق تولید و اشتغال‌زایی  جوانان جویای کار نیز خواهیم بود.

در بورس چه خبر است ؟ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

در بورس چه خبر است ؟

۸۵۰۰ میلیارد تومان در هفته گذشته سهام معامله شده است.

اکنون دقیقا در بازار چه خبر است ؟ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

اکنون دقیقا در بازار چه خبر است ؟

معاملات مسکن در ١۵ روز اول مرداد در کل کشور ١٧ هزار واحد بود با لحاظ ٢٨ میلیون و ٧٠٠ هزار واحد مسکونی که در کشور انشعاب برق خانگی دارد ، معامله مسکن در کشور متوقف شده است .

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای رونقِ تولید در صنایع خوزستان  ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز:

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای رونقِ تولید در صنایع خوزستان 

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز از حمایت های ویژه مدیرعامل صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید و همکاری دادستانی اهواز و استاندار برای رفع بدهی 10 ساله شرکتِ لوله سازی خبر داد.

غذاهای ممنوعه در رستوران های ایران ۳۱ تیر ۱۳۹۸

غذاهای ممنوعه در رستوران های ایران

عجیب است اما واقعیت دارد! در برخی از شهرهای ایران رستوران هایی وجود دارند که غذاهای ممنوعه را به راحتی سرو می کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

فرصت های تجاری ایران در قطر ۳۱ تیر ۱۳۹۸

فرصت های تجاری ایران در قطر

تحریم کشور قطر توسط چند کشور عربی که در سال گذشته آغاز شد فرصتی استثنائی پیش روی ایران و صادرکنندگان و تجار ایرانی قرار داد تا صادرات کالاهای ایرانی به این کشور را افزایش داده و فروشگاههای قطر را با محصولات ایرانی پر کنند.

چه دستگاهی مناسب برای پخت کیک می باشد ؟ ۱۲ تیر ۱۳۹۸

چه دستگاهی مناسب برای پخت کیک می باشد ؟

دستگاه های مختلفی برای پخت کیک موجود هستند که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی دارد و نحوه استفاده و کارکرد آنها با هم متفاوت است.

رونق کسب و کارهای نوین اینترنتی با فعالیت شرکتهای خلاق ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

رونق کسب و کارهای نوین اینترنتی با فعالیت شرکتهای خلاق

امروزه کسب و کار مفهوم سنتی خود را از دست داده است و وقتی از کسب و کارهای نوین سخن میگوییم در در حقیقت از حوزه ها و مشاغل جدیدی حرف میزنیم که دیگر نه مبتنی بر نیروی بازو و کار سخت بلکه بیشتر متمرکز بر دانش، خلاقیت و ایده پردازی مبتنی بر بستر دیجیتال است.

بلیط قطار رجا در قاصدک ۲۴؛ همه نکاتی که بهتر است بدانید ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

بلیط قطار رجا در قاصدک ۲۴؛ همه نکاتی که بهتر است بدانید

بهار و تابستان فصل سفر است و برای خیلی ها، مسافرت با قطار و تماشای مناظر زیبا از پنجره های آن لذتی وصف ناپذیر به شمار می آید. این روزها می شود بلیط قطار را به سرعت و راحتی هر چه تمام تر خرید و با خیالی آسوده دل به جاده زد.

ایران، کشور افراد است و نه سیستم­ ها ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

ایران، کشور افراد است و نه سیستم­ ها

این کار عمدتاً Propaganda است. در چنین شرایطی، وظیفه کانونی روشنفکران، تفکیک تحلیل از Propaganda است. روی آوردن به نبض جامعه و Fact ها، بهترین روش علمی برای شناخت است. ۳ دلیل برای فهم وضع موجود جامعه قابل تصور است:

سوییچ، راهکاری هوشمند برای حل بحران بازار خودرو ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

سوییچ، راهکاری هوشمند برای حل بحران بازار خودرو

سوییچ، اپلیکیشن و پلتفرم هوشمند خرید و فروش تخصصی خودرو، روز دوشنبه، 20 خردادماه رونمایی شد. این پلتفرم هوشمند با سرمایه‌گذاری و حمایت پارسا موتور سامان، از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است.