منصوریان در تیم استقلال موفق نخواهد شد
منصوریان در تیم استقلال موفق نخواهد شد

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است منصوریان در تیم استقلال به بن‌بست تاکتیکی خورده و موفق نخواهد شد. علی موسوی در خصوص شکست ۲ بر صفر تیم استقلال مقابل پارس جنوبی و ادامه ناکامی‌های منصوریان در این تیم اظهار داشت: استقلال در این بازی هم مانند دیدارهای گذشته در بن‌بست تاکتیکی گیر کرده بود. تیمی که […]

استقلال

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است منصوریان در تیم استقلال به بن‌بست تاکتیکی خورده و موفق نخواهد شد.

علی موسوی در خصوص شکست ۲ بر صفر تیم استقلال مقابل پارس جنوبی و ادامه ناکامی‌های منصوریان در این تیم اظهار داشت: استقلال در این بازی هم مانند دیدارهای گذشته در بن‌بست تاکتیکی گیر کرده بود. تیمی که نمی‌تواند موقعیت خلق کند در نهایت شکست خواهد خورد. مقابل پارس جنوبی از ابتدای بازی تا دقیقه ۷۵ که بازیکن حریف اخراج شد، استقلال نتوانست حتی یک موقعیت خلق کند. همان‌طور که گفتم در این بازی تیم منصوریان هدف و برنامه‌ای نداشت و باخت.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا کنار گذاشتن منصوریان مشکل استقلال را حل خواهد کرد؟»، تصریح کرد: من  سال گذشته هم گفتم که اگر می‌خواهیم از این شرایط خارج شویم باید در نیم‌فصل یک مربی خارجی بیاوریم تا یک نیم‌فصل را کنار تیم باشد و با فضای ایران هماهنگ شود و در این فصل بتواند نتیجه لازم را کسب کند. به نظرم اگر منصوریان برود و هر مربی ایرانی بیاید نتیجه نخواهد گرفت. فکر نمی‌کنم مربی ایرانی بتواند تغییر و تحول خاصی در تیم ایجاد کند. باید یک مربی بین‌المللی به استقلال آورده شود و در کنار آن مربیان ایرانی هم به‌عنوان کمک مربی قرار بگیرند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه تصریح کرد: استقلال یک تیم بین‌المللی است و مسئولان این باشگاه باید هزینه کنند و یک مربی در حد این تیم بیاورند. به‌طور مثال برانکو از زمانی که به پرسپولیس آمده به تیم خودش شخصیت داده است. به نظرم منصوریان اگر بماند باید به‌عنوان دستیار کنار یک مربی خارجی باشد. او خیلی تلاش کرده است، اما الآن به بن‌بست تاکتیکی خورده و نمی‌تواند موفق شود. شرایط استقلال را نمی‌دانم، اما اگر این باشگاه پول داشته باشد باید یک مربی خارجی خوب بیاورند. با این وجود به نظرم در باشگاه استقلال پول وجود ندارد که سراغ مربی خارجی نمی‌روند.