مورالس کشورهای آمریکای لاتین را به گفتگو با ونزوئلا فراخواند
مورالس کشورهای آمریکای لاتین را به گفتگو با ونزوئلا فراخواند

رئیس جمهور بولیوی به کشورهای آمریکای لاتین و حوزه کارائیب اعلام کرد که از جنگ با ونزوئلا دست بردارند و به سمت گفتگو با این کشور بروند. به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از ریانووستی، «ایوو مورالس» رئیس جمهور بولیوی، اظهار داشت که کشورهای آمریکای لاتین باید به یاد داشته باشند که […]

رئیس جمهور بولیوی به کشورهای آمریکای لاتین و حوزه کارائیب اعلام کرد که از جنگ با ونزوئلا دست بردارند و به سمت گفتگو با این کشور بروند.

به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از ریانووستی، «ایوو مورالس» رئیس جمهور بولیوی، اظهار داشت که کشورهای آمریکای لاتین باید به یاد داشته باشند که مسیر جنگ سخت است و راه گفتگو را درخصوص ونزوئلا انتخاب کنند.

مورالس گفت: برادران من، رؤسای جمهور کشورهای آمریکای لاتین و حوزه کارائیب، از شما می خواهم که از وخیم شدن اوضاع در ونزوئلا جلوگیری کنید. بیایید از گفتگو حمایت کنیم، از تاریخ یاد خواهیم گرفت و به یاد داشته باشیم که مسیر جنگ و مقابله چقدر سخت است.

وی افزود: تحریم های آمریکا علیه ونزوئلا نه تنها غیرقانونی، بلکه ضد انسانی و ضد اخلاقی است. قربانی اصلی این تحریمها، مردم ونزوئلا هستند. به خاطر احترام به حقوق بین الملل، این تحریم ها باید بلافاصله از بین بروند./مهرنیوز