نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول،باحضور ایران برگزار می‌شود
نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول،باحضور ایران برگزار می‌شود

سی‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ آبان‌ماه با حضور جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود. بر اساس خبر رسیده، جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه در غرفه‌ای به مساحت ۱۲ مترمربع و نمایش ۲۵۰ عنوان کتاب در حوزه‌های کودک و نوجوان، ادبیات، شعر، ایران‌شناسی و هنر، دفاع مقدس و […]

نمایشگاه

سی‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ آبان‌ماه با حضور جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

بر اساس خبر رسیده، جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه در غرفه‌ای به مساحت ۱۲ مترمربع و نمایش ۲۵۰ عنوان کتاب در حوزه‌های کودک و نوجوان، ادبیات، شعر، ایران‌شناسی و هنر، دفاع مقدس و دین حضور دارد.

مرتضی کربلایی‌لو، نویسنده، در حوزه ادبیات به عنوان مهمان افتخاری در غرفه ایران حضور دارد. براساس هماهنگی صورت‌گرفته، آژانس ادبی پل نیز در غرفه ایران فعالیت دارد.

معرفی صنعت نشر ایران به زبان انگلیسی، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ به زبان ترکی، دعوت از ناشران برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی ۱۰۵ نویسنده برتر حوزه کودک و نوجوان با همکاری انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، و معرفی طرح حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ترجمه و انتشار کتاب‌های ایرانی به زبان انگلیسی و ترکی از جمله برنامه‌های حضور ایران در این دوره از نمایشگاه است.

سی و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول ۱۳ آبان افتتاح می‌شود. کره جنوبی مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است.