نگاهی به ۳ هفته پایانی لیگ برتر فوتسال/ خیال راحت ۵ تیم و رقابت جذاب در میانه جدول
نگاهی به ۳ هفته پایانی لیگ برتر فوتسال/ خیال راحت ۵ تیم و رقابت جذاب در میانه جدول

لیگ برتر فوتسال در حالی به سه هفته پایانی خود رسیده که پنج تیم بالای جدول، حضور خود را در مرحله پلی‌آف قطعی کرده‌اند و سایر تیم‌ها نیز برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، لیگ برتر فوتسال سه‌شنبه گذشته هفته بیست‌و‌سوم خود را پشت سر گذاشت و به سه هفته پایانی […]

لیگ برتر فوتسال در حالی به سه هفته پایانی خود رسیده که پنج تیم بالای جدول، حضور خود را در مرحله پلی‌آف قطعی کرده‌اند و سایر تیم‌ها نیز برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، لیگ برتر فوتسال سه‌شنبه گذشته هفته بیست‌و‌سوم خود را پشت سر گذاشت و به سه هفته پایانی مسابقات در مرحله نخست رسید.

طبق مقررات جدید سازمان لیگ و پس از پشت سر گذاشتن این سه هفته، مسابقات لیگ برتر فوتسال وارد مرحله پلی‌آف خود خواهد شد و هشت تیم نخست لیگ، طبق مقررات با یکدیگر بازی خواهند. موضوعی که باعث جذابیت بیش از پیش مسابقات در هفته‌های پایانی شده است.

در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر، پنج تیم بالانشین گیتی‌پسند،‌ مس سونگون،‌ فرش‌آرا،‌ حفاری و سوهان محمد سیما صعود خود به مرحله پلی‌آف را قطعی کرده‌اند و تنها سه تیم ۳۸ امتیازی فرش‌آرا،‌ حفاری و سوهان محمد سیما برای بهبود جایگاه خود تلاش می‌کنند تا در مرحله پلی‌آف با قرعه آسان‌تری روبه‌رو شوند.

پس از این پنج تیم،‌ رقابت بین تیم‌های میانه جدولی برای کسب سه سهمیه باقی‌مانده بسیار نزدیک و جذاب خواهد بود. جایی که فاصله امتیازی تیم‌ها با یکدیگر بسیار کم است و شکست یا پیروزی در هر مسابقه می‌تواند سرنوشت تیم‌ها را تغییر دهد. در بین تیم‌های میانه جدولی،‌ شهروند ساری و سن‌ایچ ساوه با ۳۵ و ۳۴ امتیاز شرایط نسبتاً بهتری نسبت به سایر تیم‌ها دارند و با یک برد از سه هفته باقی‌مانده می‌توانند صعود خود به مرحله نهایی را قطعی کنند. پس از این دو تیم، رقابت برای تنها سهمیه باقی‌‌مانده پلی‌آف به اوج خود خواهد رسید. جایی که چهار تیم‌های رده‌های هشتم تا یازدهم (مقاومت البرز، آذرخش، ارژن و مقاومت قرچک) همگی برای یک سهمیه خواهند جنگید و این موضوع، مسابقات را در هفته‌های پایانی نیز در تمام مسابقات جذاب خواهد کرد.

برنامه سه هفته پایانی لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

هفته بیست‌و‌چهارم
* مقاومت البرز  – پارسیان شهر قدس
* فرش‌آرا مشهد – آذرخش بندرعباس
* سوهان محمد سیما – حفاری اهواز
* سن‌ایچ ساوه – مس سونگون
* شهرداری ساوه – اهورای بهبهان
* مقاومت قرچک – ارژن شیراز
* گیتی‌پسند اصفهان – شهرداری ساوه

هفته بیست‌و‌پنجم
* پارسیان شهر قدس – آذرخش بندرعباس
* مقاومت البرز – سوهان محمد سیمای قم
* مس سونگون ورزقان – فرش‌آرا مشهد
* حفاری اهواز – شهرداری ساوه
* ارژن شیراز – سن‌ایچ ساوه
* اهورا بهبهان – گیتی‌پسند اصفهان
* شهروند ساری – مقاومت قرچک

هفته بیست‌و‌ششم
* سوهان محمد سیما – پارسیان شهر قدس
* سن‌ایچ ساوه – شهروند ساری
* شهرداری ساوه – مقاومت البرز
* فرش‌آرا مشهد -ارژن شیراز
* گیتی‌پسند اصفهان – حفاری اهواز
* آذرخش بندرعباس – مس سونگون ورزقان
* مقاومت قرچک – اهورا بهبهان

جدول مسابقات لیگ برتر فوتسال نیز به شرح زیر است:

جدول مسابقات لیگ برتر فوتسال

جدول مسابقات لیگ برتر فوتسال