هشدار گردان‌های القدس به اسرائیل درباره عبور از خطوط قرمز
هشدار گردان‌های القدس به اسرائیل درباره عبور از خطوط قرمز

گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دشمن صهیونیستی درباره عبور از خطوط قرمز مقاومت و تغییر قواعد درگیری هشدار داد. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای تاکید کرد که به رژیم اشغالگر صهیونیستی اجازه نخواهد داد که از […]

گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به دشمن صهیونیستی درباره عبور از خطوط قرمز مقاومت و تغییر قواعد درگیری هشدار داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای تاکید کرد که به رژیم اشغالگر صهیونیستی اجازه نخواهد داد که از خطوط قرمز عبور کرده و قواعد درگیری را تغییر دهد.

در این بیانیه آمده است که ما بار دیگر به دشمن صهیونیستی و سرانش تاکید می کنیم که در ارزیابی خود دچار اشتباه نشوید، زیرا مقاومت و رهبران آن به منزله سوخت برای نبردهای انتخاباتی شما نخواهند بود.

گردان‌های القدس به رژیم صهیونیستی درباره هدف قرار دادن فرماندهان خود هشدار داد و تاکید کرد که خون رزمندگان و فرماندهان گردان‌های القدس دامن رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان صهیونیست را خواهد گرفت.

در ادامه این بیانیه به دشمن صهیونیستی درباره ارتکاب هرگونه حماقت علیه فرماندهان مقاومت گردان‌های قدس هشدار داده و تاکید شد که در صورت مشاهده این حماقت واکنش مقاومت بسیار شدید خواهد بود.

مسعود بارزانی: باید دولت قدرتمند در اقلیم کردستان عراق تشکیل دهیم
بخوانید