همراهی سپاه با ملت فلسطین تا فروپاشی اسرائیل غاصب/قدردانی فلسطین از مواضع قاطع وحمایت‌های ایران
همراهی سپاه با ملت فلسطین تا فروپاشی اسرائیل غاصب/قدردانی فلسطین از مواضع قاطع وحمایت‌های ایران
در گفت و گوی تلفنی فرمانده کل سپاه با فرماندهان مقاومت فلسطین بر همراهی سپاه با ملت فلسطین تا فروپاشی اسرائیل غاصب تاکید و رهبران مقاومت از مواضع قاطع وحمایت های جمهوری اسلامی ایران قدردانی کردند.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد درپی پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ ۱۲ روزه با رژیم صهیونیستی؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگوهای تلفنی جداگانه با اسماعیل هنیه رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) و زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام مقاومت بویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تبریک این پیروزی بزرگ به مردم مقاوم و عزتمند و مجاهدان شجاع و غیور فلسطینی ، بر همراهی با مقاومت تا زوال و فروپاشی اسرائیل غاصب و تنها نگذاردن ملت فلسطین تاکید کرد.

 

سرلشکر سلامی در این گفتگوهای تلفنی از پیروزی مقاومت فلسطین به عنوان معجزه ای الهی و احیاکننده شرف و کرامت انسانی نام برد و اظهار کرد: شکست اسرائیل غاصب تنها شکست صهیونیستها نبود؛ بلکه شکست آمریکا، انگلیس و رژیم های حقیری بود که در فرایند عادی سازی روابط با این غده سرطانی سبقت می گرفتند.

 

 

فرمانده کل سپاه ظهور و شکل گیری فلسطین جدید، بزرگ، جهانی و با دست های برتر را ثمره این حماسه و رخداد عظیم برشمرد و اظهار کرد: در عرصه پیروزی اخیر مقاومت فلسطین همگان شاهد اسرائیلی رو به زوال، شکست پذیر، محوشدنی، سست و آماده فروپاشی بودند.

 

 

وی با بیان اینکه حماسه آفرینی اخیر به صهیونیست های غاصب فهماند که فلسطینیان مقاوم بی پناه نیستند؛ بلکه صاحب شمشیرند و نباید به آنان تعرض کرد ، بر لزوم قدرت افزایی مقاومت در مسیر قوی شدن و همراهی سپاه با ملت فلسطین تا زوال و فروپاشی اسرائیل غاصب و نیزآزادی قدس شریف تاکید کرد.

 

 

اسماعیل هنیه رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز در این گفتگوی تلفنی از مواضع قاطع و همراهی جمهوری اسلامی ایران با ملت فلسطین قدردانی و تشکر کرد.

 

 

رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پیروزی فلسطین را پیروزی امت اسلام و سرآغاز تحولات مثبت ارزیابی کرد و گفت: به طور قطع وضعیت رژیم صهیونیستی هرگز مانند گذشته نخواهد بود حتی اگر همه ی هم پیمانانش آنان را کمک و همراهی کنند.

زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی نیز در گفتگو با فرمانده کل سپاه با تاکید براینکه مردم فلسطین همواره بر تحقق این پیروزی اطمینان داشته و در این راه ثابت قدم بوده اند گفت: جمهوری اسلامی ایران در همه میادین در کنار ما بوده است و در این پیروزی بزرگ ما را تایید کرد.

 

 

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با قدردانی از حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت و قدس شریف گفت: باید از تلاش های صورت گرفته در این پیروزی بزرگ بویژه مجاهدت های شهید حاج قاسم سلیمانی که دائماً در کنار ما بوده اند یاد کنیم ، برادرانی که تمام تلاششان را در حمایت و تثبیت مستمر این پیروزی به کار بستند.

  • منبع خبر : ایسنا