همسرم به من خیانت کرد، چاقو توی گلویش فرو کردم
همسرم به من خیانت کرد، چاقو توی گلویش فرو کردم

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از وقوع یک جنایت خانوادگی در منطقه اشرف آباد خبر داد که طی آن قاتل پس از ارتکاب جنایت توسط همسایگان دستگیر شده است.  سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، در توضیح این خبر عنوان داشت: ساعت ۲۳:۰۰ دهم شهریورماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ […]

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از وقوع یک جنایت خانوادگی در منطقه اشرف آباد خبر داد که طی آن قاتل پس از ارتکاب جنایت توسط همسایگان دستگیر شده است.

 سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، در توضیح این خبر عنوان داشت: ساعت ۲۳:۰۰ دهم شهریورماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک جنایت در منطقه اشرف آباد به کلانتری ۱۷۷ خاورشهر اعلام شد. با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد خانم افاغنه ای حدودا ۲۵ساله از ناحیه گردن دچار جراحت عمیق ناشی از جسم تیز و برنده شده و به قتل رسیده است.

با تأیید خبر، موضوع به اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و بلافاصله تیم بررسی صحنه اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شد .

اظهارات شاهد صحنه جنایت

یکی از بستگان مقتوله در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که جنایت توسط همسر مقتوله به نام عزیز ( ۲۷ ساله ) صورت گرفته است؛ وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: من همسر برادر عزیز هستم ؛ زمانیکه وارد خانه شدم، ناگهان با صحنه وحشتناکی روبرو شدم؛ عزیز در تلاش بود تا جنازه همسرش را در داخل یک کیسه قرار دهد تا آنرا از خانه خارج کند که من وارد خانه شدم؛ بسیار ترسیده بودم. شروع به جیغ زدن و کمک خواستن از همسایگان کردم. عزیز قصد فرار داشت که همسایه ها مانع از فرار وی شدند.

همسرم به من خیانت کرده بود

عزیز در همان اظهارات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل همسرش اعتراف کرد و مدعی شد که همسرش به او خیانت کرده است؛ وی در اظهاراتش به کاراگاهان گفت: از مدتی پیش به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم تا اینکه ساعت ۶ بعدازظهر متوجه شدم که او قصد خروج از خانه را دارد ؛ زمانیکه همسرم به بهانه بردن بچه ها ( پسر و دختر ۶ و ۷ ساله ) به پارک از خانه خارج شد، او را تعقیب کرده و در داخل پارک مشاهده کردم که او با مردی ناشناس در حال صحبت کردن است؛ دیگر اطمینان پیدا کردم که همسرم به من خیانت کرده است.

عزیز در خصوص نحوه جنایت به کارآگاهان گفت: زمانیکه همسرم در حدودا ساعت ۸ شب به خانه آمد، بچه ها را به بهانه بازی کردن در داخل کوچه به بیرون از خانه فرستادم و پس از آن به سراغش رفتم؛ بدون هیچ صحبتی با او درگیر شدم. ابتدا قصد داشتم تا او را خفه کنم اما زمانیکه دیدم که او هنوز نفس می کشد، با برداشتن چاقو از داخل آشپزخانه او را به قتل رساندم. جسد را داخل یک پتو پیچیده و در حال قرار دادن جسد در داخل یک کیسه بودم که همسرم برادرم وارد خانه شد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : بررسی ادعای قاتل در خصوص خیانت همسرش در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته و متهم پرونده به ارتکاب جنایت و قتل عمد ، با قرار  بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس محترم شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی است .