هوشنگ نصیرزاده: تعداد بازیکنان در تیم‌های ایرانی استاندارد نیست/ بحث بیشتر شدن بازیکنان در هیئت رئیسه مطرح شد
هوشنگ نصیرزاده: تعداد بازیکنان در تیم‌های ایرانی استاندارد نیست/ بحث بیشتر شدن بازیکنان در هیئت رئیسه مطرح شد

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز اعتقاد دارد که تعداد بازیکنان در تیم‌های ایرانی استاندارد نیست و از احتمال افزایش تعداد آنها خبر داد. هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد فعالیت باشگاه ماشین‌سازی در فصل نقل‌وانتقالات گفت: بازار نقل‌وانتقالات مثل فصل زمستان سرد و بی‌روح است. معمولاً بازیکنان با باشگاه‌هاشان […]

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز اعتقاد دارد که تعداد بازیکنان در تیم‌های ایرانی استاندارد نیست و از احتمال افزایش تعداد آنها خبر داد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد فعالیت باشگاه ماشین‌سازی در فصل نقل‌وانتقالات گفت: بازار نقل‌وانتقالات مثل فصل زمستان سرد و بی‌روح است. معمولاً بازیکنان با باشگاه‌هاشان قراردادهای دو یا سه ساله دارند و هر تیمی هم حاضر نیست بازیکن باکیفیت خود را از دست بدهد. در این شرایط جذب بازیکن بیشتر با تعامل دو باشگاه ممکن است و ما هم سعی کردیم که چند بازیکن را به تیم اضافه کنیم که چند پُسته باشند. تیم ما باز هم نیاز به جذب بازیکن دارد و باید در خط حمله تیم را تقویت کنیم.

 مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات بزرگ در فوتبال ایران این است که تیم‌ها برای بازیکن گرفتن آزادی عمل ندارند. وقتی ما به ایتالیا رفته بودیم، در صحبتی که با مسئولان باشگاه میلان داشتیم، آنها گفتند که می‌توانند ۱۲۰ بازیکن جذب کنند. این موضوع به تیم‌ها فرصت می‌دهد که از بازیکنان جذب شده بهترین استفاده را ببرند، آنها را به تیم‌های دیگر قرض بدهند و در زمینه در اختیار داشتن بازیکن هم با کمبود مواجه نباشند.

وی در خاتمه اظهار داشت: تعداد بازیکنان در تیم‌های ایرانی، استاندارد نیست و به عنوان مثال لیست ۱۸ نفره باید به لیست ۲۵ نفره تبدیل شود. باشگاه‌های ایرانی هم باید این فرصت را داشته باشند تا بازیکنان زیادی را به خدمت بگیرند. ما در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون هم این بحث را مطرح کردیم تا تعداد بازیکنان در فصل آینده بیشتر شود. این شرایط در اکثر تیم‌های اروپایی و برزیلی هم دیده می‌شود و آنها از این موضوع نهایت استفاده را می‌برند.