واکنش دمشق به سخنان اردوغان درباره توافق با آمریکا
واکنش دمشق به سخنان اردوغان درباره توافق با آمریکا

وزارت خارجه سوریه به سخنان اخیر رئیس جمهوری ترکیه در خصوص توافق با آمریکا برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه واکنش نشان داد. به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از سانا، یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه در واکنش به سخنان رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد: دمشق […]

وزارت خارجه سوریه به سخنان اخیر رئیس جمهوری ترکیه در خصوص توافق با آمریکا برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه واکنش نشان داد.

به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از سانا، یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه در واکنش به سخنان رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد: دمشق همچنان به دفاع از ملت و خاک سوریه ادامه می دهد.

وی در ادامه تاکید کرد: نظام سوریه از ملت و تمامیت ارضی این کشور در برابر هر تجاوز و اشغالگری از سوی ترکیه با تمام امکانات موجود دفاع می کند.

این منبع مسئول تاکید کرد: تلاش برای مخدوش کردن وحدت ملی سوریه تجاوزی آشکار علیه این کشور و در راستای حمایت از تروریسم بین المللی از سوی ترکیه به شمار می آید. سخنان اردوغان بار دیگر نشان داد که نظام این کشور از تروریستها حمایت می کند و تنها با زبان تجاوز و اشغالگری سخن می گوید.

اردوغان پیشتر از توافق خود با آمریکا بر سر ایجاد منطقه امن در شمال سوریه خبر داده بود./مهرنیوز