واکنش سخنگوی نیروی انتظامی به نحوه برخورد با دستفروشان
واکنش سخنگوی نیروی انتظامی به نحوه برخورد با دستفروشان

سخنگوی نیروی انتظامی به نحوه برخورد مامورین شهرداری در معیت پلیس با دستفروشان واکنش نشان داد. منتظرالمهدی در این باره گفت: پیش تر و مکرر در مکرر بنا بر تدابیر فرمانده ناجا تاکید نموده ایم که کارکنان پلیس می بایست رفتارشان را در حین انجام ماموریت های انتظام بخشی جامعه، در چارچوب دکترین و آموزه”پلیس […]

سخنگوی نیروی انتظامی به نحوه برخورد مامورین شهرداری در معیت پلیس با دستفروشان واکنش نشان داد.

منتظرالمهدی در این باره گفت: پیش تر و مکرر در مکرر بنا بر تدابیر فرمانده ناجا تاکید نموده ایم که کارکنان پلیس می بایست رفتارشان را در حین انجام ماموریت های انتظام بخشی جامعه، در چارچوب دکترین و آموزه”پلیس مهربان و مقتدر” به سامان برسانند و لاجرم هیچ نوع تخطی و قصوری در این خصوص پذیرفته نیست.

وی افزود: طبیعتا افرادی که در رفتار و برخورد خود از جاده اعتدال و انصاف خارج شوند مورد تذکر و برخورد انضباطی واقع می گردند.

سخنگوی ناجا تاکید کرد: بدیهی است سازمان هایی که جهت انجام ماموریت خود از ماموران ناجا کمک می گیرند نیز نباید به گونه ای عمل کنند که پلیس را در موقعیت های چالش برانگیز قرار دهند.

منتظرالمهدی در خاتمه گفت: البته همه ما به عنوان شهروندان جامعه من جمله “دست فروشان عزیز” باید  مسئولیت اجتماعی خود را پذیرفته و قوانین شهری را برای برخورداری از حقوق شهروندی رعایت نماییم و قطعا سازوکارهای لازم برای ساماندهی دست فروشان توسط شهرداری محترم فراهم می‌گردد.