ورود سهام ژاپن و چین به محدوده قرمز
ورود سهام ژاپن و چین به محدوده قرمز

روز دوشنبه، با ورود سهام چینی و ژاپنی به محدوده قرمز تحت تاثیر بالا گرفتن تنش‌های تجاری آمریکا-چین، سهام آسیایی سودهای خود را از دست داد.  روز دوشنبه، با ورود سهام چینی و ژاپنی به محدوده قرمز تحت تاثیر بالا گرفتن تنش‌های تجاری آمریکا-چین، سهام آسیایی سودهای خود را از دست داد، هرچند تلاش‌های پکن […]

روز دوشنبه، با ورود سهام چینی و ژاپنی به محدوده قرمز تحت تاثیر بالا گرفتن تنش‌های تجاری آمریکا-چین، سهام آسیایی سودهای خود را از دست داد.

 روز دوشنبه، با ورود سهام چینی و ژاپنی به محدوده قرمز تحت تاثیر بالا گرفتن تنش‌های تجاری آمریکا-چین، سهام آسیایی سودهای خود را از دست داد، هرچند تلاش‌های پکن برای جلوگیری از افت شدید یوآن، به تقویت ارزهای منطقه کمک کرد.

روند بازار نشان می‌دهد که سهام اروپایی با مقادیر بالاتری باز خواهند شد؛ فوتسی لندن ۰.۰۷ درصد بالاتر معاملات خود را آغاز خواهد کرد. ای‌مینی اس‌اندپی۵۰۰ امروز ۰.۰۸ درصد بالا رفت.

گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی بدون سهام ژاپن، بیشتر سودهای امروز خود را از دست داد و تنها ۰.۳ درصد رشد را برای خود ثبت کرد. این شاخص در معاملات امروز تا ۱ درصد هم بالا رفته بود.

سهام چین به محدوده قرمز سقوط کرد و شاخص شرکت‌های برتر چین، سی‌اس‌آی‌۳۰۰ و کامپوزیت شانگ‌های، هر کدام بیش از ۱ درصد از ارزش خود را از دست دادند.

نیکی ژاپن و کوسپی کره‌جنوبی هر کدام ۰.۱ درصد افت کردند.