تفاهمنامه همکاری بین وزارت دفاع و بنیاد شهید و امورایثاگران امضا شد
تفاهمنامه همکاری بین وزارت دفاع و بنیاد شهید و امورایثاگران امضا شد

تفاهمنامه همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمات به خانواده معظم شهدا و جانبازان امضا شد. به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، در راستای ماده ۵۴ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، تفاهمنامه همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امور […]

تفاهمنامه همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمات به خانواده معظم شهدا و جانبازان امضا شد.

به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، در راستای ماده ۵۴ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، تفاهمنامه همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمات به خانواده معظم شهدا و جانبازان امضا شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این مراسم با خیرمقدم به رئیس سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران و هیئت همراه و تبریک میلاد باسعادت حضرت ولی عصر (عج) اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در این ایام خجسته و مبارک توفیقی حاصل شد تا وزارت دفاع بتواند در قالب تفاهمنامه خدماتی با ارزش را به عزیزترین گروه جامعه شریف ایران اسلامی ارائه دهد.

امیر سرتیپ حاتمی شهدا، جانبازان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به معنای واقعی کلمه چشم و چراغ ملت ایران دانست و افزود: امروز امنیت، سربلندی، عزت و اقتدار کشور را مدیون شهدا و جانبازانی هستیم که خالصانه و بی ادعا جان عزیز خود را در این مسیر نورانی اهدا کردند.

وی با بیان اینکه شهدا و جانبازان در صدر کسانی که برای عزت و سربلندی ایران اسلامی جانفشانی کردند قرار دارند، تصریح کرد: اگر ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و جانباران نبود امروز در این نقطه از اقتدار، سربلندی و امنیت قرار نداشتیم و ملت ایران نمی توانست در برابر دشمنان نظام اسلامی با اقتدار ایستادگی کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدا و جانبازان مورد احترام تمام مردم و مسئولان هستند، اضافه کرد: امیدواریم در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بتوانیم با سرعت منویات و فرمایشات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و جانبازان را عملی کنیم.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند ” زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست”، تاکید کرد: امیدوارم انعقاد تفاهمنامه همکاری بین وزارت دفاع و بنیاد شهید در ادامه همین مسیر نورانی فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشد.

وی با اشاره به اینکه در وزارت دفاع زیرساخت خدمات رسانی به کارکنان نیروهای مسلح در قالب حکمت کارت از سالیان گذشته فراهم شده است، گفت: بسیار علاقمندم بودیم تا این خدمات را به خانواده معظم شهدا و جانبازان ارائه دهیم و امیدوارم مورد رضایت خداوند متعال و این عزیزان قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلین شهیدی نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین وزارت دفاع و بنیاد شهید در زمینه خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و جانبازان اظهار داشت: هدف تمام نیروهای مسلح به ویژه وزارت دفاع خدمات رسانی شایسته و خالصانه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.

وی آسایش، امنیت، سرافرازی و عزت امروز ایران اسلامی را مدیون شهدا و جانبازان به مردم کشورمان دانست و افزود: در همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی برای خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران در اسفند سال ۵۸ به دستور امام خمینی (ره) بنیاد شهید و امور ایثارگان تشکیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی با اشاره به تاکیدات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر خدمت رسانی شایسته به خانواده معظم شهدا و ایثاگران و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: همه امروز وظیفه داریم در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به انعقاد تفاهمنامه بین وزارت دفاع و بنیاد شهید گفت: براساس این تفاهمنامه مقرر است خانواده معظم شهدا و جانبازان زیر پوشش طرح حکمت کارت قرار گیرند و از وزیر دفاع بابت این خدمات نهایت تشکر را دارم.

در پایان این مراسم تفاهمنامه همکاری بین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بنیاد شهید و امورایثارگران، سردار ابن الرضا معاون منابع انسانی وزارت دفاع به نمایندگی از وزیر دفاع و معاون تعاون و اموراجتماعی بنیاد شهید و امورایثاگران به نمایندگی از رئیس بنیاد شهید این تفاهم نامه را امضا کردند.