وزارت راه و راهداری در برف اخیر آزمون خوبی پس ندادند
وزارت راه و راهداری در برف اخیر آزمون خوبی پس ندادند

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد برخی از دستگاه ها در جریان برف اخیر گفت: وزارت راه و سازمان راهداری در این خصوص آزمون خوبی پس ندادند.  سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز و در تذکر شفاهی با اشاره به برف سنگین […]

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد برخی از دستگاه ها در جریان برف اخیر گفت: وزارت راه و سازمان راهداری در این خصوص آزمون خوبی پس ندادند.

 سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز و در تذکر شفاهی با اشاره به برف سنگین روزهای اخیر در اکثر نقاط کشور، اظهار داشت: وزارت راه و سازمان راهداری در این جریان آزمون خوبی پس ندادند.

وی افزود: این زیبنده نیست که در ۴۰ کیلومتری تهران ده ها هزار مسافر در سه محور قم- تهران، کرج – تهران، قم –ساوه ساعتها در برف گیر کنند.

وی همچنین در تذکر دیگری به وزیر راه و شهرسازی از بی توجهی به وضعیت کارگران شرکت تراورس که ماه هاست حقوق نگرفته اند، انتقاد کرد.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکر دیگری به وزیر آموزش و پر ورش خواستار پرداخت حقوق معلمان حق التدریس شد، و خاطرنشان کرد: این گروه از معلمان ۴ ماه است که هیچ حقوقی دریافت نکرده اند.