وعده شهردار تهران درباره سخت‌وزیان‌آور شدن شغل آتش‌نشانی
وعده شهردار تهران درباره سخت‌وزیان‌آور شدن شغل آتش‌نشانی

شهردار تهران در حاشیه مراسم تشیع شهید احسان جامعی قول داد که پیگیری‌های لازم را برای قرار گرفتن شغل آتش‌نشانی در زمره مشاغل سخت و زیان‌آور انجام دهد. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پیروز حناچی در حاشیه مراسم تشیع شهید سید احسان جامعی یکی از آتش‌نشانان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که […]

شهردار تهران در حاشیه مراسم تشیع شهید احسان جامعی قول داد که پیگیری‌های لازم را برای قرار گرفتن شغل آتش‌نشانی در زمره مشاغل سخت و زیان‌آور انجام دهد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پیروز حناچی در حاشیه مراسم تشیع شهید سید احسان جامعی یکی از آتش‌نشانان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا مجموعه شهرداری تهران پیگیری برای بحث بیمه آتش‌نشانان انجام داده است یا خیر، اظهار کرد: تمام آتش‌نانان دارای بیمه تکمیلی هستند ضمن اینکه ما پیگیری «سخت و زیان‌آور» بودن شغل آتش‌نشانی را در دستور کار داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شهرداری تهران پیگیری قرار گرفتن نام این شهدا در لیست بنیاد شهید را انجام خواهد داد یا خیر، اظهار کرد: قطعا این موضوع را از طریق مراجع مربوطه پیگیری خواهیم کرد.