پایان درخشان افسانه؛ خداحافظ روبری!
پایان درخشان افسانه؛ خداحافظ روبری!
فرانک ریبری و آرین روبن، دو ستاره تاثیرگذار تاریخ بایرن مونیخ، به بهترین شکل ممکن از این تیم جدا شدند.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد بایرن مونیخ موفق شد با اقتدار و با ۵ گل فرانکفورت را مغلوب کرده و برای هفتمین فصل متوالی بوندسلیگا را فتح کند. فرانک ریبری و آرین روبن در ۳۰ دقیقه پایانی فرصت بازی کردن پیدا کردند و هر دو نیز موفق به گلزنی در این دیدار شدند.

ابتدا فرانک ریبری با یک حرکت تماشایی و انفرادی و یک ضربه چیپ دیدنی موفق شد دروازه کوین تراپ را باز کند. فرانک ریبری در پایان این فصل بعد از ۱۲ سال درخشان در بایرن مونیخ از این تیم جدا خواهد شد و حالا او با کسب ۹ قهرمانی در بوندسلیگا، از این حیث در تاریخ این رقابت ها رکورددار خواهد بود. اخبار فراونی در مورد احتمال حضور این ستاره فرانسوی برای ادامه فوتبال در قاره آسیا شنیده می شود.

اما دقایقی بعد آرین روبن نیز موفق شد دروازه فرانکفورت را باز کرده و در برتری پرگل تیمش سهیم باشد. پاس عرضی و تماشایی داوید آلابا در دهانه دروازه به ستاره هلندی رسید تا او با بغل پایی آسان گل پنچم تیمش را به ثمر برساند. مقصد روبن که بخش زیادی از فصل جاری را به دلیل مصدومیت از دست داد، هنوز مشخص نیست و حتی احتمال خداحافظی این ستاره درخشان هلندی نیز وجود دارد.

فرانک ریبری و آرین روبن تاثیر فراوانی در افتخارات یک دهه اخیر بایرن، سه بار رسیدن به فینال لیگ قهرمانان و کسب سه گانه ای فراموش نشدنی در سال ۲۰۱۳ داشتند و حالا هواداران بایرن مونیخ باید از فصل بعد به تماشای تیم خود بدون حضور این زوج عادت کنند.

  • منبع خبر : مهر