پایان ماجرای مدافع ایرانی و ترابوزان/ پورعلی گنجی به توافق نرسید
پایان ماجرای مدافع ایرانی و ترابوزان/ پورعلی گنجی به توافق نرسید

خبرنگار سایت ترابوزان اسپور ترکیه اعلام کرد که مذاکرات مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی با این باشگاه نتیجه‌ای نداشته و این بازیکن به دنبال تیم دیگری خواهد بود.  مرتضی پورعلی گنجی هفته گذشته برای مذاکره با مسئولان باشگاه ترابوزان اسپور راهی ترکیه شد و جلساتی را با مدیر این باشگاه برگزار کرد. مرتضی حتی یکشنبه […]

خبرنگار سایت ترابوزان اسپور ترکیه اعلام کرد که مذاکرات مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی با این باشگاه نتیجه‌ای نداشته و این بازیکن به دنبال تیم دیگری خواهد بود.

 مرتضی پورعلی گنجی هفته گذشته برای مذاکره با مسئولان باشگاه ترابوزان اسپور راهی ترکیه شد و جلساتی را با مدیر این باشگاه برگزار کرد. مرتضی حتی یکشنبه شب برای تماشای بازی ترابوزان با پاشاک شهیر در ورزشگاه دیده شد و سایتهای ترکیه ای خبر توافق قطعی این بازیکن را با قراردادی معادل ۷۵۰ هزار دلار منتشر کردند.

با این حال سایت «فوتو مچ» ترکیه که خبرهای مربوط به تیم ترابوزان و پورعلی گنجی را در هفته های گذشته به صورت کامل پوشش داده است، در تازه ترین خبر خود مدعی شد انتقال مدافع ایرانی به ترابوزان منتفی شده است.

این سایت نوشت: « ترابوزان روی انتقال پورعلی گنجی کار کرد ولی هیچ توافقی با این بازیکن ایرانی که اواخر هفته به استانبول آمده بود، حاصل نشد. در جریان بازی ترابوزان با پاشاک شهیر آخرین نشست پورعلی گنجی با مدیر باشگاه برگزار شد ولی انتقال نهایی نشد. زییت کافکاس خبرنگار سایت ترابوزان تایید کرد که پورعلی گنجی به این پروسه انتقال پایان داده است. این بازیکن قرار است به ایران برگردد و به دنبال تیم جایگزین باشد.»