پرسپولیس بی رحم، تعبیر AFC از صدرنشین ایران
پرسپولیس بی رحم، تعبیر AFC از صدرنشین ایران
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی قهرمانی احتمالی پرسپولیس در لیگ برتر پرداخت.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس در لیگ فوتبال ایران توانست در خانه با یک گل فولاد خوزستان را شکست دهد تا تقریبا قهرمانی خود را در لیگ برتر ایران قطعی کند.”پرسپولیس بی رحم، تعبیر AFC از صدرنشین ایران”

پرسپولیس بی رحم اکنون فقط یک بازی تا قهرمانی در لیگ برتر فاصله دارد. ۵ هفته تا پایان رقابتهای لیگ برتر ایران باقی مانده است و پرسپولیس ۱۵ امتیاز با تیم دوم جدول رده بندی فاصله دارد.

به این ترتیب تیم یحیی گل محمدی تنها یک امتیاز از ۵ بازی باقی مانده نیاز دارد تا قهرمانی خود را قطعی کند.

گلزنی سیامک نعمتی در بازی برابر فولاد باعث شد تا پرسپولیس ۵۹ امتیازی شود  و اکنون تراکتور با ۴۴ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس در هفته بیست و ششم لیگ برتر باید در زمین نفت مسجدسلیمان به میدان برود. سرخ پوشان در بازی رفت در خانه با یک گل مغلوب حریف خود شدند و اکنون امیدوار به شکست دور رفت هستند.

 سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی نوشت: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی پس از مراجعت به ایران فعالیت هایش را متوقف نکرده است.

در شرایطی که تیم ملی در رقابت های انتخابی آسیا برای حضور در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ و جام ملت های آسیا چین ۲۰۲۳ با چالش بزرگی روبرو است، اسکوچیچ پیش از آغاز دوباره رقابت های گروه C در ماه اکتبر، مشغول بررسی وضعیت بازیکنان است.

سایت کنفدراسیون در بخش دیگری از این مطلب آورده است: اسکوچیچ برای پیروزی در ۴ مسابقه آتی تیم ملی و صعود به مرحله سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مصمم است که بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

وی گفت: از زمانی که به ایران بازگشتم، برای نظارت بر بازیکنان در مسابقات لیگ شرکت کرده ام. من به تماشای مسابقات ادامه می دهم تا بازیکنان بیشتری را ببینم.

سرمربی تیم ملی ایران افزود: درست است که اوضاع در گروه ما خوب نیست اما در حال تجزیه و تحلیل عملکرد خود هستیم تا بهترین راه را در آینده بیابیم. می خواهم کارهای بزرگی را در اینجا انجام دهم و به هواداران قول بدهم که وضعیت با گذشته متفاوت خواهد بود. من از خودم انتظار بیشتری دارم و می دانم که همه ایرانی ها انتظار دارند که در جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کنند. من مسئول آن هستم، به همین دلیل اینجا هستم. می دانم که حضور در جام جهانی برای مردم ایران بسیار مهم است.

اسکوچیچ افزود: وقت آن است که بزرگ فکر کنیم. ایران کشوری مهم در آسیا است و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا راه پیشرفت از گروه خود را هموار کنیم. ما باید ایده های خوبی داشته باشیم. در این زمان، ما به پشتیبانی نیاز داریم و باید تمام انرژی خود را متمرکز کنیم تا کارمان تمام شود.

  • منبع خبر : ایسنا