پهنای باند اختصاصی ماهان نت : ویژه کسب و کارهای بزرگ و کوچک
پهنای باند اختصاصی ماهان نت : ویژه کسب و کارهای بزرگ و کوچک
امروزه استفاده از اینترنت پرسرعت و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده و به یک عامل ضروری تبدیل شده تا به توسعه و بهبود آن‌ها در فضای رقابتی کمک کند. ماهان نت با ارائه خدمات پهنای باند بر بستر وایرلس، فیبرنوری و اینترانت، امکان برقراری ارتباط پایدار و امن را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می کند.

پهنای باند اختصاصی چیست ؟

به گزارش واحد علم و فناوری خبرگزاری صبح اقتصاد به حجمی از اطلاعات که در هر واحد ثانیه انتقال پیدا می کند، پهنای باند گفته می شود. هرچقدر پهنای باند بیشتری وجود داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات بیشتری از یک نقطه به نقطه دیگر فراهم می شود.

ویژگی‌های پهنای باند اختصاصی ماهان‌نت

ماهان‌‌نت به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های انتقال داده ماهان، با استفاده از شبکه زیرساخت و لینک‌های پرظرفیت موجود، امکان سرویس‌دهی به سازمان‌ها، شرکت‌ها، برج‌ها و مجتمع‌ها را مهیا کرده است. پوشش گسترده شبکه سراسری ماهان نت، امکان عرضه خدمات این شرکت را حتی در دورترین نقاط کشور امکان پذیر کرده است.

پهنای باند اختصاصی ماهان نت روی بستر ارتباطات رادیویی، فیبرنوری و TD-LTE قابل عرضه است. درنتیجه می‌توان در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین قیمت، از اینترنت سازمانی با بالاترین سطح پشتیبانی بهره‌مند شد. پهنای باند اختصاصی ماهان نت باتوجه به درخواست مشتری با سرعت برابر دانلود و آپلود ارائه می‌شود. برخلاف سرویس‌های اشتراکی، این سرویس از کیفیت تضمین شده برخوردار است. چرا که در سرویس‌های اشتراکی، سرعت ارائه شده تا حداکثر میزان درخواست مشتری است، اما در سرویس اختصاصی سرعتی دقیقاً برابر با درخواست مشتری عرضه خواهد شد. همچنین ماهان ‌نت موفق شده است با بهره‌گیری از به روزترین نرم افزارها میزان تاخیر در پردازش داده شبکه را به حداقل رساند.

ارائه مشاوره رایگان توسط تیم فنی و متخصص و عرضه پهنای باند باتوجه به نیاز کاربر از مهم‌ترین ویژگی‌های متمایز کننده خدمات پهنای باند اختصاصی ماهان‌نت است. همچنین سیستم نظارت و پایش بر خدمات پهنای باند ماهان نت، با استفاده از جدیدترین و به‌روزترین تجهیزات سخت‌افزاری انجام می‌شود. از دیگر ویژگی‌های خدمات ماهان‌نت باید به پشتیبانی و مانیتورینگ ۲۴ ساعته توسط تیم متخصص اشاره کرد.

برخی از مزایای پهنای ‌اند اختصاصی ماهان‌نت

  • پایداری ارتباط به همراه تضمین کیفیت مطابق با SLA (توافق نامه سطح خدمات)
  • ارائه نرم‌افزارهای مانیتورینگ جهت کنترل پهنای باند مصرفی
  • مسیریابی اینترنت از طریق پروتکل مسیریابی BGP
  • ارائه پهنای باند بدون cache
  • تضمین عرضه سرویس با پایداری ۹۹ درصد
  • تضمین کیفیت سرویس
  • تضمین برابر بودن سرعت انتقال و دریافت اطلاعات
  • کاهش زمان ping
  • کاهش تاخیر در پردازش داده شبکه

در صورت تمایل جهت اطلاع از تعرفه‌های پهنای باند اختصاصی ماهان نت لطفاً به وبسایت ماهان نت به آدرس mahannet.ir مراجعه فرمایید یا جهت استفاده از مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۸۷۲۷۸ تماس گیرید تا مشاورین ماهان‌نت شما را راهنمایی نمایند.