پیروزی ارزشمند شارلوا با گلزنی رضایی در خانه اندرلشت
پیروزی ارزشمند شارلوا با گلزنی رضایی در خانه اندرلشت

تیم شارلوا به پیروزی ارزشمندی در زمین تیم مدعی اندرلشت با درخشش کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی دست یافت. تیم‌های بالای جدولی اندرلشت و شارلوا در چارچوب هفته هجدهم ژوپیلر لیگ بلژیک به مصاف هم رفتند که میهمان، میزبان نامدار خود را با نتیجه غیرمنتظره ۳ بر یک شکست داد. کاوه رضایی (۱۶ پنالتی)، کومس (۶۰ […]

تیم شارلوا به پیروزی ارزشمندی در زمین تیم مدعی اندرلشت با درخشش کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی دست یافت.

تیم‌های بالای جدولی اندرلشت و شارلوا در چارچوب هفته هجدهم ژوپیلر لیگ بلژیک به مصاف هم رفتند که میهمان، میزبان نامدار خود را با نتیجه غیرمنتظره ۳ بر یک شکست داد. کاوه رضایی (۱۶ پنالتی)، کومس (۶۰ بازیکن حریف) و بناونته (۷۴) برای شارلوا گلزنی کردند. تنها گل تیم اندرلشت نیز در دقیقه ۸۲ توسط هونری به ثمر رسید.

کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی حضور ۸۳ دقیقه‌ای در ترکیب تیم شارلوا داشت و علاوه بر گلزنی از روی نقطه پنالتی روی گل دوم تیمش نیز تاثیر مستقیم داشت. داور میدان ۲ بازیکن اندرلشت را در دقایق ۴۳ و ۸۵ از زمین اخراج کرد. یک بازیکن شارلوا نیز در دقیقه ۸۴ کارت قرمز دریافت کرد.

در جدول رده‌بندی ژوپیلر لیگ بلژیک تیم شارلوا با ۳۸ امتیاز پس از اف‌سی بروژ ۴۴ امتیازی دوم است. تیم اندرلشت نیز با ۳۴ امتیاز رتبه سوم را در اختیار دارد.