پیروزی ایران برابر تیم پرحرف و حدیث/ سیرالئون کی‌روش را راضی کرد؟
پیروزی ایران برابر تیم پرحرف و حدیث/ سیرالئون کی‌روش را راضی کرد؟

شاگردان کارلوس کی روش که اردوهای آماده سازی خود برای حضور در جام جهانی سال ۲۰۱۸ را آغاز کرده اند در دیداری تدارکاتی برابر تیمی پرحرف و حدیث به پیروزی رسیدند.  تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی روسیه آماده می کند عصر دیروز شنبه در دیداری تدارکاتی به میزبانی […]

شاگردان کارلوس کی روش که اردوهای آماده سازی خود برای حضور در جام جهانی سال ۲۰۱۸ را آغاز کرده اند در دیداری تدارکاتی برابر تیمی پرحرف و حدیث به پیروزی رسیدند.

 تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی روسیه آماده می کند عصر دیروز شنبه در دیداری تدارکاتی به میزبانی ورزشگاه آزادی به مصاف سیرالئون رفت که این بازی با برتری ۴ بر صفر تیم ایران به پایان رسید.

در این دیدار که کی روش ترکیبی از بازیکنان جوان و کم تجربه را به میدان فرستاده بود، تیم کشورمان موفق شد توسط محمدرضا خانزاده(۱۴)، علی قلی زاده(۱۵ و ۴۷) و کاوه رضایی(۳۵) دروازه حریف را باز کند.

در نیمه اول تیم ملی ایران بخش عمده زمان بازی را روی دروازه تیم ضعیف سیرالئون بود و بازیکنان کشورمان هر طور خواستند توپ را به گردش در آوردند و حریف نتوانست یک موقعیت خطرناک روی دروازه ایران داشته باشد.

در شروع نیمه دوم بازهم علی قلی زاده موفق شد دروازه تیم سیرالئون را باز کند. در ادامه کی روش دست به تعویض های پرتعدادی زد و اکثر بازیکنان نیمکت نشین را به میدان فرستاد اما بازیکنان ایران نتوانستند به تعداد گل های خود بیفزایند.

تیم سیرالئون که با حرف و حدیث های زیادی در ایران حاضر شده بود در نیمه دوم صاحب یکی دو موقعیت شد که حسین حسینی واکنش خوبی داشت و اجازه باز شدن دروازه ایران را نداد.