بهترین پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران
بهترین پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران

تیم فوتبال استقلال تهران بهترین پیروزی این فصلش را در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر مقابل تیم بحران زده نفت تهران به دست آورد. شاگردان وینفرد شفر در سومین تجربه حضور وی روی نیمکت این تیم در لیگ برتر موفق شدند حریف خود نفت تهران را با حساب دو بر صفر مغلوب کرده تا بهترین […]

استقلال

تیم فوتبال استقلال تهران بهترین پیروزی این فصلش را در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر مقابل تیم بحران زده نفت تهران به دست آورد.

شاگردان وینفرد شفر در سومین تجربه حضور وی روی نیمکت این تیم در لیگ برتر موفق شدند حریف خود نفت تهران را با حساب دو بر صفر مغلوب کرده تا بهترین پیروزی این فصل خود را در این هفته یازدهم به دست آورده باشد.

این سومین پیروزی آبی پوشان در لیگ برتر و با احتساب دو پیروزی در جام حذفی، پنجمین پیروزی آنها در این فصل بود. استقلالی‌ها تا قبل از این در هیچ یک از پیروزی‌های خود با تفاضل بیشتر از یک گل حریف را مغلوب نکرده بودند و این اولین پیروزی آنها بود که با اختلاف دو گل به ثبت رسید.

استقلالی‌ها پیش از این یکبار برابر تیم تراکتورسازی با نتیجه یک بر صفر پیروز شده بودند، سپس مقابل سپیدرود با حساب دو بر یک به پیروی رسیدند. این تیم دو بار هم در جام حذفی مقابل تیم‌های گل‌گهر سیرجان و نساجی مازندران به پیروزی رسید که این دو پیروزی هم با نتایج مشابه دو بر یک به دست آمده بود تا آنها تا قبل از رویاروی با نفت تهران طعم پیروزی با تفاضل بیش از یک گل را نچشیده باشند.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته یازدهم لیگ برتر موفق شد میهمان خود نفت تهران را با نتیجه دو بر صفر مغلوب کرده تا با دو پله صعود در جدول به رده یازدهم برسد.