پیروزی تیم رئال مادرید مقابل آپوئل نیکوزیا
پیروزی تیم رئال مادرید مقابل آپوئل نیکوزیا

تیم رئال مادرید در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ برصفر مقابل تیم آپوئل نیکوزیا به برتری رسید و تیم لیورپول دردیگر دیدار حساس چهارشنبه شب برابر سوویای اسپانیا متوقف شد. درمهم ترین دیدار شب دوم از هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، تیم قدرتمند رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی […]

رئال

تیم رئال مادرید در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ برصفر مقابل تیم آپوئل نیکوزیا به برتری رسید و تیم لیورپول دردیگر دیدار حساس چهارشنبه شب برابر سوویای اسپانیا متوقف شد.

درمهم ترین دیدار شب دوم از هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، تیم قدرتمند رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی برابر تیم نه چندان مطرح آپوئل نیکوزیا قرار گرفت و این تیم را با درخشش کریستیانو رونالدو از پیش رو برداشت.
رونالدو دراین دیدار دو گل به ثمر رساند گل نخست او دردقیقه ۱۲ درجریان بازی و گل دوم این بازیکن دردقیقه ۵۱ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، سرخیو راموس نیزدردقیقه ۶۱ سومین گل تیمش را درون دروازه حریف جای داد و دراین پیروزی با رونالدو سهیم شد.
تیم رئال مادرید که شب آرامی را پشت سر گذاشت، دربیشتر دقایق این دیدار توپ و میدان را دراختیارداشته و برتری تکنیکی و تاکتیکی خود را برحریف دیکته کرد.
شاگردان زین الدین زیدان دراین دیدار خیلی زود به گل رسیده و درادامه نیز توانستند دو مرتبه دیگر دروازه آپوئل قبرس را باز و این تیم را با شکست از برنابئو بدرقه کردند.
رونالدو که به دلیل محرومیت ۵ جلسه ای هنوز دررقابت های لالیگای اسپانیا برای تیمش به میدان نرفته است امشب با به ثمر رساندن دو گل آمادگی خود را یک بار دیگر به رخ حریفان کشید.
زین الدین زیدان سرمربی تیم رئال مادرید چهارشنبه شب تیمش را با ترکیب کلودیو ناواس، دنی کارواخال، ناچو،سرخیو راموس، مارسلو، کاسمیرو، کواچیچ، مودریچ، ایسکو، گرت بیل و کریستیانو رونالدو به میدان فرستاد.
دردیگر دیدار این گروه تیم تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته رقابت های لیگ برتر انگلیس تیم قدرتمند دورتموند آلمان را با نتیجه ۳ بر یک درخانه مغلوب کرد.
دراین دیدار که در ورزشگاه ویمبلی لندن برگزار شد،سون هیونگ مین دردقیقه ۴ و هری کین دردقایق ۱۵ و ۶۰ برای تیم تاتنهام گلزنی کرده و برتری تیمشان دراین دیدار را رقم زدند.
تنها گل تیم دورتموند را آندری یارمولنکو دردقیقه ۱۱ برای این تیم به ثمررساند اما او با این گل مانع از شکست تیمش در این دیدار نشد.
همچنین دردیگر دیدار مهم چهارشنبه شب تیم لیورپول انگلیس در ورزشگاه آنفیلد میزبان سوویای اسپانیا بود و درپایان با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ مقابل این تیم متوقف شد.
روبرتو فیرمینو دردقیقه ۲۱ و محمدصلاح دردقیقه ۳۷ برای قرمزهای شهر بندری لیورپول گلزنی کردند و وسام بن پدر در دقیقه ۵ و خواکین کورنا دردقیقه ۷۲ گل های سوویا را درون دروازه کاریوس جای دادند.
ترکیب تیم لیورپول:
کاریوس، گومز، لوورن، ماتیپ، مورنو، واینالدوم، امره جان، هندرسون، صلاح، مانه و فیرمینو
ترکیب تیم سوویا:
ریکو، مرکادو، پارخا، کایر، اسکودرو، پیزارو، انزونزی، بانگا، ناواس، بن یدر و کوره ا.
نتایج کامل رقابت های شب دوم لیگ قهرمانان اروپا از این قرار است:
گروه E:
ماریبور یک – اسپارتاک یک
لیورپول ۲ – سوویا ۲
گروه F:
فاینورد صفر – منچسترسیتی ۴
شاختار ۲ – ناپولی یک
گروه G:
لایپزیگ یک – موناکو یک
پورتو یک – بشیکتاش ۳
گروه H:
رئال مادرید ۳ – آپونل نیکوزیا صفر
تاتنهام ۳ – دورتموند یک
درمهم ترین دیدار های شب گذشته و نخست این رقابت ها نیز، تیم بارسلونا با نتیجه ۳ برصفر یوونتوس را شکست داد.
بایرن مونیخ با همین نتیجه اندرلخت را از پیش رو برداشت و پاریس سن ژرمن با ۵ گل سلتیک را دراسکاتلند درهم کوبید.
تیم چلسی نیز در یک بازی یک طرفه دروازه تیم قره باغ را با شش گل، گلباران کرد و جشنواره ای از گل برابر این تیم به راه انداخت.