اولین پیروزی تاریخ رئال مادرید در زمین دورتموند با گلزنی رونالدو
اولین پیروزی تاریخ رئال مادرید در زمین دورتموند با گلزنی رونالدو

در شب گلزنی ستارگان رئال مادرید، طلسم این تیم در ورزشگاه دورتموند شکسته شد و تیم‌های انگلیسی نتایجی متفاوت به دست آوردند. شب اول هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری رئال مادرید در زمین بوروسیادورتموند، ادامه پیروزی‌های تاتنهام و منچسترسیتی و تساوی لیورپول به انجام رسید. در مهم‌ترین بازی در گروه هشتم، رئال […]

ریال

در شب گلزنی ستارگان رئال مادرید، طلسم این تیم در ورزشگاه دورتموند شکسته شد و تیم‌های انگلیسی نتایجی متفاوت به دست آوردند.

شب اول هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری رئال مادرید در زمین بوروسیادورتموند، ادامه پیروزی‌های تاتنهام و منچسترسیتی و تساوی لیورپول به انجام رسید.

در مهم‌ترین بازی در گروه هشتم، رئال مادرید در زمین بوروسیادورتموند به برتری ۳ بریک دست یافت و ضمن کسب اولین پیروزی تاریخش در زمین رقیب، ۶ امتیازی شد.

گرت بیل در دقیقه ۱۸ و رونالدو در دقایق ۵۰ و ۷۹  برای رئال مادرید و اوبامیانگ در دقیقه ۵۴ برای دورتموند گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه تاتنهام ۳ برصفر در زمین آپوئل نیکوزیا به برتری رسید. هری کین هر ۳ گل تیم لندنی را در دقایق ۳۹، ۶۲ و ۶۸ به ثمر رساند.

در جدول گروه هشتم، رئال مادرید  و تاتنهام با ۶ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند و دورتموند و آپوئل بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم هستند.

در گروه پنجم، لیورپول در زمین اسپارتاک مسکو به تساوی یک بریک دست یافت.رگس در دقیقه ۲۳ برای اسپارتاک و کوتینیو در دقیقه ۳۱ برای لیورپول گل زدند. از همین گروه،  سویا ۳ بر صفر ماریبور را شکست داد.بن‌یدر در دقایق ۲۷ و ۳۸ و ۸۳ (از روی نقطه پنالتی)  هر ۳ گل سویا را زد. سویا با ۴، لیورپول و اسپارتاک با ۲ و ماریبور با یک امتیاز اول تا چهارم هستند.

در گروه ششم، ناپولی ۳ بر یک میهمانش، فاینورد را برد. اینسینیه در دقیقه ۷، مرتنس در دقیقه ۴۹ و کایخون در دقیقه ۷۰ برای ناپولی و آمرابات در دقیقه ۹۳ برای فاینورد گلزنی کردند. ضمن اینکه تورنستارا در دقیقه ۶۸ ضربه پنالتی فاینورد را هدر داد. در دیگر بازی این گروه، منچسترسیتی با گل‌های دی‌بروین در دقیقه ۴۸ و استرلینگ در دقیقه ۹۰،  ۲ بر صفر میهمانش، شاختار دونتسک را به زانو درآورد. آگوئروی آرژانتینی در دقیقه ۷۱ یک ضربه پنالتی منچسترسیتی را از دست داد.

در جدول، منچسترسیتی ۶ امتیازی در صدر است و ناپولی و شاختار ۳  و فاینورد بدون امتیاز به ترتیب دوم تا چهارم هستند.

در بازی‌های گروه هفتم، پورتو ۳ بر صفر موناکو را برد.ابوبکر در دقایق ۳۱ و ۷۰  و لایون در دقیقه ۸۹ گل‌های پورتو را به ثمر رساندند.  دیگر بازی گروه هفتم با برتری ۲ بر صفر بشیکتاش در خانه‌اش مقابل راسنبال لاپیزیگ به پایان رسید.بابل در دقیقه ۱۱ و تالیسکا در دقیقه ۴۳ برای بشیکتاش گلزنی کردند. در جدول بشیکتاش ۶ امتیازی در صدر است و پورتو با ۳ و لاپیزیگ و موناکو با یک امتیاز دوم تا چهارم هستند.