پیروزی قاطعانه تیم ملی بسکتبال مقابل عراق با حضور پرشور بانوان
پیروزی قاطعانه تیم ملی بسکتبال مقابل عراق با حضور پرشور بانوان

تیم ملی بسکتبال با شکست دادن عراق در پنجره دوم رقابت های انتخابی جام جهانی شکست مقابل این تیم در پنجره اول را جبران کردند.  دومین دیدار تیم ملی بسکتبال در پنجره دوم مسابقات انتخابی جام جهانی چین امروز یکشنبه در تالار بسکتبال آزادی و مقابل عراق برگزار شد و طی آن ملی پوشان کشورمان […]

تیم ملی بسکتبال با شکست دادن عراق در پنجره دوم رقابت های انتخابی جام جهانی شکست مقابل این تیم در پنجره اول را جبران کردند.

 دومین دیدار تیم ملی بسکتبال در پنجره دوم مسابقات انتخابی جام جهانی چین امروز یکشنبه در تالار بسکتبال آزادی و مقابل عراق برگزار شد و طی آن ملی پوشان کشورمان با ۳۰ اختلاف امتیاز و با نتیجه ۸۳ بر ۵۳ حریف خود را شکست دادند.

کوارتر نخست این بازی با نتیجه ۲۲ بر ۲۱ و برتری عراق به پایان رسید اما در سایر کوارترها، ملی پوشان بسکتبال ایران صاحب برتری شدند تا در نهایت برنده این بازی باشند.

تیم ملی بسکتبال در حالی مقابل عراق به برتری دست یافت که در آغاز پنجره اول مسابقات انتخابی جام جهانی مقابل این تیم متحمل شکست شده بود.

در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی چین، تیم ملی بسکتبال یاران در پنجره اول بعد از شکست برابر عراق موفق شد قطر را از پیش رو بردارد. ملی پوشان کشومان در آغاز پنجره این رقابت ها  و پیش از دیدار امروز با عراق نیز در قزاقستان، تیم ملی این کشور را شکست داده بودند.

دیدار امروز تیم های ملی بسکتبال ایران و عراق در شرایطی در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد که حضور خانواده ها و بانوان قابل توجه بود.