پیروزی نفت، نساجی، فجر و ملوان/ شکست خونه‌به‌خونه و باخت عجیب صبا
پیروزی نفت، نساجی، فجر و ملوان/ شکست خونه‌به‌خونه و باخت عجیب صبا

دیدارهای هفته سی و یکم لیگ دسته اول با پیروزی اکثر مدعیان و شکست بدموقع خونه به خونه برابر ملوان همراه شد. دو تیم سقوط کرده هم نتایج مشکوک دیگری را رقم زدند.  هفته سی و یکم این دوره از مسابقات عصر امروز سه شنبه پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم های […]

دیدارهای هفته سی و یکم لیگ دسته اول با پیروزی اکثر مدعیان و شکست بدموقع خونه به خونه برابر ملوان همراه شد. دو تیم سقوط کرده هم نتایج مشکوک دیگری را رقم زدند.

 هفته سی و یکم این دوره از مسابقات عصر امروز سه شنبه پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم های مس کرمان و صبای قم به مصاف هم رفتند و درحالی که تیم سقوط کرده صبا ۷ گل از حریف دریافت کرده بود، بازیکنانش حاضر به ادامه بازی نشدند و زمین را ترک کردند تا نتایج مشکوک این تیم در هفته های پایانی تشدید شود.

دیگر تیم سقوط کننده یعنی راه آهن تهران هم در شرایط میزبان گل گهر بود که ابتدایی ترین امکانات هم کنار زمین نبود و داور با صدا کردن بازیکنان تعویض ها را انجام می داد! در این بازی هم راه آهن چهار گل خورد که با توجه به نتایج دیدارهای اخیر این تیم کمی دور از ذهن است.

در سایر دیدارها تیم مدعی نفت مسجدسلیمان برابر اکسین البرز به برتری رسید تا همچنان گزینه اول صعود به لیگ برتر باشد. نساجی مازندران هم به یک برد ارزشمند دست پیدا کرد.

نتایج دیدارهای این هفته به شرح زیر است:

* مس کرمان صفر – بادران صفر
* اکسین البرز صفر – نفت مسجدسلیمان یک
* ملوان یک – خونه به خونه صفر
* نساجی مازندران یک – ماشین سازی تبریز صفر
* مس رفسنجان ۷ – صبای قم صفر(نیمه تمام ماند)
* شهرداری تبریز یک – فجرسپاسی ۳
* راه آهن صفر – گل گهر ۴
* برق جدید شیراز یک – ایران جوان بوشهر یک
* شهرداری ماهشهر یک – آلومینیوم اراک صفر 

در پایان هفته سی و یک رقابت های لیگ برتر تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با ۶۳ امتیاز همچنان صدر جدول را در اختیار دارد و گزینه نخست صعود به لیگ برتر است. تیم فجرسپاسی شیراز با ۵۸ امتیاز در رده دوم قرار دارد. خونه به خونه و نساجی هم با ۵۷ امتیاز در رده های سوم و چهارم ایستاده اند.