پیشنهاد افزایش دستمزد وسوسه‎کننده رئال به «مودریچ»
پیشنهاد افزایش دستمزد وسوسه‎کننده رئال به «مودریچ»

رئال مادرید برای این که مانع از جدایی مودریچ از تیمش و پیوستن او به اینتر شود تصمیم گرفته در قرارداد جدید این بازیکن دستمزدش را به ۸ میلیون یورو در سال افزایش دهد. تیم فوتبال اینتر برای جذب لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید پافشاری می‏‌کند. اما باشگاه مادریدی تصمیم دارد مانع از رفتن […]

رئال مادرید برای این که مانع از جدایی مودریچ از تیمش و پیوستن او به اینتر شود تصمیم گرفته در قرارداد جدید این بازیکن دستمزدش را به ۸ میلیون یورو در سال افزایش دهد.

تیم فوتبال اینتر برای جذب لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید پافشاری می‏‌کند. اما باشگاه مادریدی تصمیم دارد مانع از رفتن او شود و به همین دلیل دستمزدش را افزایش داده است.

تیم ایتالیایی از بعد از بازی‎های جام جهانی اقدام به جذب بهترین‎های این تورنمنت کرده است، یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی‌ هم مودریچ بوده که حالا در رادار این تیم قرار دارد.

از طرفی فلورنتینو پرس خوشحال از این است که قرارداد مودریچ رقم فسخ ۷۵۰ میلیون یورویی دارد، اما این بار شرایط کمی پیچیده است. وقتی خود رونالدو تصمیم گرفت از رئال جدا شود باشگاه با وجود رقم فسخ قرارداد یک میلیارد یورویی او نتوانست مانع شود، این بار هم شاید در صورتی که خود مودریچ تصمیم به رفتن بگیرد باشگاه نتواند مانعش شود.

البته که برعکس رونالدو انتظار می‏‌رود مودریچ در رئال بماند و قرارداد جدیدش را هم امضا کند. در قرارداد جدید رئال تصمیم دارد دستمزد این بازیکن را ۸ میلیون یورو در سال کند و این رقمی است که برای بازیکنی که ۳۲ سال سن دارد بسیار قابل توجه است.

آینده مودریچ به زودی مشخص خواهد شد و فقط باید منتظر نتیجه جلسه ستاره کروات با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه، باشیم.