کرار جاسم: اگر میان الشرطه و صنعت نفت توافق شود در نیم‌فصل دوم لیگ عراق بازی می‌کنم
کرار جاسم: اگر میان الشرطه و صنعت نفت توافق شود در نیم‌فصل دوم لیگ عراق بازی می‌کنم

کرار جاسم، هافبک عراقی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان صحبت‌هایی درباره مذاکره خود با چند تیم کشورش بیان کرد. به گزارشخبرگزاری صبح اقتصاد و به نقل از سایت اسپورت عراق، کرار جاسم در واکنش به بیانیه باشگاه الزوراء عراق مبنی بر توافق با او جهت عقد قرارداد گفت: هیچ توافقی با این باشگاه نداشتم و مذاکره از […]

کرار جاسم، هافبک عراقی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان صحبت‌هایی درباره مذاکره خود با چند تیم کشورش بیان کرد.

به گزارشخبرگزاری صبح اقتصاد و به نقل از سایت اسپورت عراق، کرار جاسم در واکنش به بیانیه باشگاه الزوراء عراق مبنی بر توافق با او جهت عقد قرارداد گفت: هیچ توافقی با این باشگاه نداشتم و مذاکره از طریق یک واسطه صورت گرفت. پس از عدم عقد قرارداد با باشگاه الزوراء از طرف باشگاه الشرطه با من تماس گرفتند که بسیار حرفه‌ای برخورد کردند. این باشگاه حاضر شده بود تا باقی‌مانده مبلغ قراردادم با صنعت‌ نفت آبادان را پرداخت کند و همین مساله باعث شد تا به امضای قرارداد ترغیب شوم.

هافبک عراقی تیم صنعت نفت آبادان ادامه داد: چندین بار نیز نشست‌هایی با باشگاه النجف داشتم. به آنها گفته بودم با پرداخت فقط ۲۰ هزار دلار نمی‌توانند رضایت‌نامه مرا از صنعت نفت آبادان بگیرند و تیم ایرانی به کمتر از ۱۵۰ هزار دلار راضی نمی‌شود.

کرار جاسم افزود: اگر میان ۲ باشگاه صنعت نفت آبادان و الشرطه توافق حاصل شود می‌توانم در نیم‌فصل دوم سوپر لیگ عراق بازی کنم. هنوز شش ماه دیگر با تیم ایرانی قرارداد دارم تا بتوانم برای تیم جدیدم در لیگ عراق بازی کنم.

باشگاه الشرطه عراق ۲ روز قبل با کرار جاسم قراردادی امضا کرد که بر این اساس از شش ماه دیگر بازیکن این تیم خواهد بود.