کرار-جپاروف؛ مقایسه نبض تپنده دو تیم استقلال و صنعت نفت
کرار-جپاروف؛ مقایسه نبض تپنده دو تیم استقلال و صنعت نفت

دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان در حالی امروز مقابل هم به میدان می‌روند که بی تردید بهترین بازیکن دو تیم، دو هافبک میانی و خارجی آنها هستند. یکی از دیدارهای حساس هفته شانزدهم لیگ برتر بین تیم‌های ششم و هشتم جدول برگزار می‌شود. صنعت نفت با ۲۱ و استقلال با ۲۰ امتیاز کار […]

دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان در حالی امروز مقابل هم به میدان می‌روند که بی تردید بهترین بازیکن دو تیم، دو هافبک میانی و خارجی آنها هستند.

یکی از دیدارهای حساس هفته شانزدهم لیگ برتر بین تیم‌های ششم و هشتم جدول برگزار می‌شود. صنعت نفت با ۲۱ و استقلال با ۲۰ امتیاز کار خود را در نیم فصل نخست به اتمام رساندند.

بهترین بازیکن هر دو تیم هافبک‌های میانی و خارجی هستند. آمار بازیکنان دو تیم در مسابقات گذشته نشان می دهد در تیم صنعت نفت کرار جاسم و در استقلال هم سرور جپاروف بهترین بازیکنان این دو تیم هستند.

عملکرد این دو بازیکن را می‌توان با هم مقایسه کرد چرا که هر کدام از این دو بازیکن در ۱۴ بازی از ۱۵ بازی نیم فصل تیمشان حضور داشته‌اند. کرار در ۱۴ باری که برای صنعت نفت به میدان رفته ۵ گل زده، ۳ پاس گل داده و یکبار هم برای این تیم پنالتی گرفته است. این در حالی است که جپاروف در ۱۴ باری که برای آبی‌ها به میدان رفته ۳ بار گلزنی کرده است.

در مقایسه عملکرد نفر به نفر بهترین‌های بازیکنان دو تیم مشاهده می‌کنیم عملکرد کرار جاسم در تیم صنعت نفت از عملکرد همتای استقلالی‌اش قدری بهتر است.

دیدار دو تیم استقلال و صنعت نفت از هفته شانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۲۵ امروز در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و تقابل کرار جاسم و سرور جپاروف در مرکز زمین دو تیم می‌تواند بسیار دیدنی باشد.