کشته شدن ۵ نفر در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته
کشته شدن ۵ نفر در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کشته شدن ۵ نفر در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ روز ۲۴ اسفندماه یک دستگاه سواری پراید با یک پژو ۴۰۵ در داخل شهر قم برخورد می‌کند. وی با بیان اینکه در این حادثه ۴ نفر مجروح […]

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کشته شدن ۵ نفر در تصادفات ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ روز ۲۴ اسفندماه یک دستگاه سواری پراید با یک پژو ۴۰۵ در داخل شهر قم برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در این حادثه ۴ نفر مجروح شده‌اند، گفت: در این حاثه راننده سواری پراید به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر شناخته شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: همچنین در ساعت یک بامداد امروز ۲۵ اسفندماه به دلیل برخورد سواری پژه ۲۰۶ با سواری پراید در محور آبادان – اروندکنار در استان خوزستان، ۳ نفر کشته و ۳ نفر دیگر مجروح شدند.

رحمانی تصریح کرد: علت اصلی در این حادثه انحراف به چپ سواری پراید اعلام شده است.

وی از تصادف دیگری در جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: ساعت ۹:۳۰ صبح امروز هم به دلیل برخورد یک دستگاه تویوتا لندکروز با یک دستگاه تویوتا هایکرزودر کیلومتر ۶۲ محور چابهار _ جکیگور ۲ نفر کشته و سه نفر دیگر مجروح شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تأکید کرد: در این حادثه راننده تویوتا لندکروز به دلیل عدم توجه به جلو مقصر شناخته شد.