کشتی آزاد قهرمانی آسیا/ نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند
کشتی آزاد قهرمانی آسیا/ نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند
آزادکاران ایران رقیبان خود را در رقابت‌های قهرمانی آسیا شناختند.

آزادکاران ایران رقیبان خود را در رقابت‌های قهرمانی آسیا شناختند.

به گزارش ایسنا، قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، ابراهیم خواری در دور نخست به مصاف اودیت از هند می رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده مبارزه سامانبکوف از قرقیزستان و ال آنی از عراق کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که مسابقاتش با حضور ۱۵ نفر برگزار می‌شود، رضا اطری در دور نخست با تانابه از ژاپن پیکار می‌کند و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف برنده شریف‌اف از تاجیکستان و نماینده سریلانکا می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۱۶ نفر شرکت کرده‌اند، رحمان عموزاد در دور اول با ژولدوشبیکوف قرقیزستانی کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده یو از کره جنوبی و چارلز از سریلانکا مصاف می دهد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده مبارزه میان ژو از چین و عثمان اف از قرقیزستان کشتی می گیرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۶ نفر شرکت کرده اند، حسین ابوذری در دور اول با اوتاخانوف از ازبکستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان اولله از پاکستان و سو از کره شمالی می رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که با رقابت های آن با حضور ۱۴ کشتی گیر برگزار می شود، محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان اوزبردیف از ترکمنستان و سیف الدین اف از بحرین می رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کننده دارد، هادی وفایی پور در دور اول با ووتی ازکامبوج کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف عظمت دولتبیکوف از قزاقستان می رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، امیرحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف میورا از ژاپن می رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با گانگ از چین روبرو خواهد شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۱ نفر شرکت کرده اند، محمدحسین محمدیان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با اولزیسایخان از مغولستان کشتی می گیرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که رقابت های آن با حضور ۱۱ نفر برگزار می شود، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان انور از پاکستان و آنیروده هند می رود.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

پنج شنبه ۲۳ فروردین ماه:
ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

جمعه ۲۴ فروردین ماه:
ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه ۲۶ فروردین ماه:
ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۳۰: قرعه کشی تمامی اوزان کشتی فرنگی

دوشنبه ۲۷ فروردین ماه:
ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه ۲۸ فروردین ماه:

ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۱: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت قرقیزستان با ایران دو ساعت‌ونیم است به طوری که ساعت یازده به وقت قرقیزستان، ساعت ۸:۳۰ به وقت ایران است.