کشور به خاطر فشارهای آمریکا در شرایط خاصی است
کشور به خاطر فشارهای آمریکا در شرایط خاصی است
زنجان-معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه کشور به خاطر فشارهای آمریکا و برخی کشورهای منطقه در شرایط خاصی است، گفت: سیاست دولت مقاومت در برابر فشارها است.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد  اسحاق جهانگیری صبح سه شنبه در بدو ورود به استان زنجان در محل فرودگاه زنجان در جمع خبرنگاران، افزود: خداوند متعالی توفیقی داده است که برای عرض ادب و احترام خدمت مردم ولایتمدار و انقلابی و متدین استان زنجان باشیم.

وی بابیان اینکه طرح‌های عمرانی، اقتصادی و کشاورزی در استان زنجان آماده افتتاح است، اظهار کرد: شرکت در جلسات و دیدار با نخبگان و مسئولین فرصت خوبی است که مسائل، محدودیت‌ها و مشکلات استان زنجان در بخش‌های مختلف با گفتگو بررسی شود.

معاون اول رئیس‌جمهور بابیان اینکه کشور به خاطر فشارهای آمریکا و برخی کشورهای منطقه در شرایط خاصی است، گفت: سیاست دولت مقاومت در برابر فشارها است.

جهانگیری تأکید کرد: باید سیاست‌های دولت برای عبور از این شرایط و مقاومت در برابر فشارها برای مردم و مسئولان استان زنجان در حوزه‌های اقتصادی و بودجه به خوبی بیان شود.

وی افزود: اگر مردم و فعالان اقتصادی به‌صورت دقیق در جریان مسائل کشور قرار گیرند می‌توانیم از این مقطع حساس به خوبی عبور کنیم.

معاون اول رئیس‌جمهور بابیان اینکه راهکارهای خوبی برای عبور از شرایط خاص کشور تدوین‌شده است، ابراز کرد که با همراهی و همدلی مردم این مرحله حساس را پشت سر بگذاریم.

  • منبع خبر : مهر