کنایه ساری به سرمربی اخراجی تیم ملی ایتالیا
کنایه ساری به سرمربی اخراجی تیم ملی ایتالیا

سرمربی تیم فوتبال ناپولی از پیروزی قاطع تیمش برابر نماینده اوکراین در لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی کرد و به سرمربی سابق آتزوری هم به خاطر نادیده گرفتن ستاره تیم او کنایه زد.  ناپولی شب گذشته (سه‌شنبه) در ورزشگاه سن‌پائولو میهمانش شاختار دونتسک اوکراین را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و به صعود […]

سرمربی تیم فوتبال ناپولی از پیروزی قاطع تیمش برابر نماینده اوکراین در لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی کرد و به سرمربی سابق آتزوری هم به خاطر نادیده گرفتن ستاره تیم او کنایه زد.

 ناپولی شب گذشته (سه‌شنبه) در ورزشگاه سن‌پائولو میهمانش شاختار دونتسک اوکراین را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و به صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امیدوار ماند. ناپولی حالا ۶ امتیازی است، ۳ امتیاز کمتر از شاختار دونتسک و در بازی‌های رودرویش با نماینده اوکراین هم بهتر نتیجه گرفته است اما صعودش تنها در صورتی محقق می‌شود که دو هفته دیگر فاینورد را در هلند شکست دهد و شاختار دونتسک هم در خانه‌اش به منچسترسیتی ببازد.

در پیروزی شب گذشته آبی‌پوشان شهر ناپل، لورنزو اینسینیه گل اول را به ثمر رساند، همان بازیکنی که قرار نگرفتنش در ترکیب تیم ملی ایتالیا برابر سوئد در پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ جنجال زیادی به پای کرد و همین سوژه‌ای برای کنایه زدن ساری به جامپیرو ونتورا، سرمربی اخراجی آتزوری شد.

ساری کنفرانس خبری پس از بازی را با تمجید از عملکرد خوب تیمش مقابل شاختار دونتسک آغاز کرد و گفت: به محض اینکه فشار هافبک‌های ما بیشتر شد ، بازی به سود ما جریان پیدا کرد. ۳۰-۳۵ دقیقه‌ای مشکل داشتیم و حریف توپ را به خوبی رد و بدل می‌کرد اما ما از آن مقطع به بعد تا پایان نیمه اول شروع به تخریب حرکات آنها کردیم. از عملکردمان راضی هستیم و اینکه ثابت کردیم حواس‌مان به لیگ قهرمانان هم هست و برای این رقابت‌ها هم اهمیت قائل هستیم اما متأسفانه الان سرنوشت‌مان فقط در دست خودمان نیست. باید در هلند ببریم و بعد منتظر نتیجه بازی دیگر و امیدوار بمانیم.

ساری ادامه داد: اینسینیه در ۳ سال اخیر واقعاً پیشرفت کرده و به یک بازیکن طراز اول تبدیل شده است، کسی که من فکر می‌کنم او هم باید در سیستم چرخشی‌مان قرار بگیرد چون برای ما بسیار مهم است و ما می‌توانیم حداقل در ۲۰ دقیقه پایانی بازی به او استراحت بدهیم و اگر هم شد در یک بازی کلاً او را به میدان نفرستیم اما من نمی‌توانم این کار را بکنم.

در جریان بازی شب گذشته ناپولی، دوربین‌های تلویزیونی صحنه جالبی را شکار کردند: یادداشت برداری ساری در ثانیه ۲۳ بازی!

سرمربی ناپولی در پاسخ به این سؤال که در آن مقطع زودهنگام از بازی چه چیزی یادداشت می‌کرد، به شوخی گفت: چیز خاصی نبود. لیست خریدهایم برای  فردا بود.