کوزوو حریف جدید تدارکاتی ایران شد
کوزوو حریف جدید تدارکاتی ایران شد

تیم ملی ایران روز یکشنبه برابر کوزوو به میدان می رود.  با لغو بازی دوستانه تیم ملی ایران با یونان، شاگردان کارلوس کی روش روز یکشنبه برابر کوزوو به میدان خواهند رفت. به این ترتیب تیم ملی ایران روز یکشنبه در ادامه اردوی خود در کشور ترکیه، در شهر استانبول برابر یکی از ضعیف ترین […]

تیم ملی ایران روز یکشنبه برابر کوزوو به میدان می رود.

 با لغو بازی دوستانه تیم ملی ایران با یونان، شاگردان کارلوس کی روش روز یکشنبه برابر کوزوو به میدان خواهند رفت.

به این ترتیب تیم ملی ایران روز یکشنبه در ادامه اردوی خود در کشور ترکیه، در شهر استانبول برابر یکی از ضعیف ترین تیم های قاره اروپا قرار می گیرد.

این تیم از سال ۲۰۱۴ توانست با اجازه فیفا در دیدارهای دوستانه با تیم های عضو فیفا به میدان برود و تاریخچه طولانی ندارد به شکلی که بیشترین بازی ملی در این تیم متعلق به سمیر اوجکانی با ۱۹ مسابقه ملی است.

تیم  ملی کوزوو که آخرین بازی دوستانه خود را با پیروزی سه بر صفر برابر آلبانی سپری کرده، قرار بود در این روز به مصاف ساحل عاج برود اما این دیدار لغو شد تا تیم صد و پنجاه و دوم جدول رده بندی فیفا حریف ایران به جای یونان شود.

 

لازم به ذکر است که رسانه های رسمی فدراسیون های ایران و کوزوو هنوز قطعیت این دیدار را اعلام نکردند اما برخی رسانه های اروپایی و به ویژه کشور کوزوو خبر از دیدار با ایران دادند.